Filmowa wiosna
Kultura

Pokazy przedpremierowe dla dzieci i dorosłych!

Każdy fan kina zawsze z niecierpliwością oczekuje premier kinowych. A gdyby tak zobaczyć najlepsze produkcje jeszcze przed datą ich oficjalnego wejścia na ekrany? W Cinema City jest to możliwe!

Na początku kwietnia zapraszamy na pokazy przedpremierowe aż dwóch filmów.

7 i 8 kwietnia będzie można przywitać się z przesympatycznym „Piotrusiem Królikiem” i towarzyszyć mu w jego zabawnych przygodach, a 6, 7 i 11 kwietnia miłośnicy horrorów zaniemówią z przerażenia podczas pokazów horroru „Ciche miejsce”.

Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Piotruś Królik

Piotruś Królik

Piotruś Królik” to opowieść o zbuntowanym i przebojowym króliku, który próbuje wkraść się do ogrodu sąsiada. Niepokorny zwierzak chce zawładnąć nie tylko nowym terytorium, ale też za wszelką cenę nie dopuścić do rozkwitu uczuć między śliczną sąsiadką Beą a rolnikiem zza płotu.

Zuchwałe przygody Królika wychowują i bawią kolejne pokolenia dzieciaków na całym świecie, ale również dorośli nie mogą oprzeć się urokowi długouchego szaraka.

Pokazy przedpremierowe odbędą się w najbliższy weekend 7 i 8 kwietnia.

To idealny pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie rodziny oraz gwarancja dobrego humoru przez cały weekend.

Ciche miejsce

Ciche MiejsceCiche miejsce” to propozycja dla widzów o naprawdę mocnych nerwach. Horror przeniesie nas w mroczny świat, gdzie każdy dźwięk stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo. Pięcioosobowa rodzina musi żyć w kompletnej ciszy i ukrywać się przed drapieżnymi stworami, które polują i zabijają wszystko, co wydaje jakikolwiek dźwięk.

Familia Abbotów staje przed prawdziwym zagrożeniem, gdy ich synek uruchamia latającą hałasującą zabawkę. Sytuacji nie ułatwia przyjście na świat kolejnego dziecka. Podczas pokazów prawdopodobnie nie usłyszysz okrzyków przerażenia na sali kinowej.

W końcu każdy dźwięk w „Cichym Miejscu” to śmiertelne zagrożenie! Przedpremierowe pokazy tego mrożącego krew w żyłach filmu dla widzów lubiących poczuć dreszczyk emocji odbędą się 6, 7 i 11 kwietnia.

Pokazy przedpremierowe „Piotrusia Królika” odbędą się 7 i 8 kwietnia we wszystkich 35 kinach Cinema City w 20 miastach. Natomiast pokazy filmu „Ciche miejsce” będą mieć miejsce 6, 7 i 11 kwietnia w 33 kinach w 18 miastach. Szczegóły na www.cinema-city.pl.

Informacja prasowa

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments