Czy sportowo, czy imprezowo — na majówkę wyglądaj szałowo!

Czy sportowo, czy imprezowo — na majówkę wyglądaj szałowo!

Niezależnie od tego, w jaki sposób spędzisz długi weekend majowy, postaraj się skomponować dla siebie pełną stylizację, która sprawdzi się w klubie, górach lub nad morzem. Myślisz, że to trudne? Nic bardziej mylnego! Wystarczy uzupełnić look o ciekawą i nietuzinkową biżuterię, która przykuje uwagę towarzyszy majówkowego wypadu. Zaczerpnij z poniższych inspiracji i pozwól sobie zabłyszczeć, wpisując się w aktualne trendy.

Nie bój się odważnych rozwiązań — postaw na naturalne kamienie!

Nikt nie chce zaliczyć modowej wpadki podczas majówkowego wyjazdu. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jaką biżuterię włączyć do swojej stylizacji, postaw na bezpieczne, a jednocześnie spektakularne rozwiązania, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Majówkowy „must have” na każdą okoliczność to przede wszystkim ozdoby, które są bezpośrednio związane z dobrodziejstwami natury. Bursztyn, perły, naturalne kamienie — właśnie te dodatki sprawią, że będziesz wyglądać szałowo.

Nie zapomnij o wzorach kolczyków i wisiorków w kształcie charakterystycznym dla wiosny. Wszelkiego rodzaju kwiaty, listki, koniczyny, będą jak najbardziej na miejscu. Wybierz jasne kolory biżuterii, które doskonale będą odbijały promienie majowego słońca. Tutaj proponujemy przede wszystkim złoto, różowe złoto, srebro i biel. To właśnie one dodadzą blasku i rozjaśnią wiosenną stylizację.

Unikaj ciężkich i masywnych bransolet, a także ciężkich i ciemnych naszyjników, które bądź co bądź nie będą uniwersalne dla każdego typu świętowania długiego weekendu.

Chcesz zaskoczyć znajomych na długim weekendzie majowym — wykonaj piercing nosa!

Masz plan zadziwić wszystkich na majówce swoim wyglądem? Mamy dla Ciebie propozycję, która okaże się strzałem w dziesiątkę. Kolczyk do nosa będzie tym, co wywoła poruszenie i zachwyt w towarzystwie. Nie obawiaj się, że dziurka po przekłuciu nie zdąży się zagoić do wyjazdu. Wybierz bezpieczną i szybką metodę zakładania kolczyków marki Blomdahl i odgoń swoje obawy — dziurka wykonana podczas zabiegu zagoi się w ekspresowym tempie. Zdecyduj tylko, w jakim miejscu chcesz mieć założony kolczyk do nosa.

Pierwszym wariantem jest przekłucie płatka nosa (nostril piercing). Jest to najpopularniejszy i najmniej bolesny zabieg, po którym rana stosunkowo krótko się goi. Drugim jest założenie kolczyka w obszarze nad nosem pomiędzy brwiami. Takie przekłucie ma nazwę bridge piercing. Trzecią i ostatnią opcją jest przekłucie chrzęstnej bądź skórnej części przegrody nosowej o nazwie septum piercing. Wybór należy do Ciebie i od tego, jak bardzo chcesz zaskoczyć znajomych nowym wyglądem. Pamiętaj jednak, że kolczyki do nosa powinny być zakładane wyłącznie w profesjonalnym gabinecie z użyciem sterylnych narzędzi. W przeciwnym razie możesz nabawić się przewlekłych stanów zapalnych, zakażenia, a nawet groźnej, przewlekłej choroby wirusowej.

Wybierz na majówkę biżuterię hipoalergiczną z tytanu medycznego

Podczas wybierania majówkowej stylizacji i uzupełniania jej w coraz ciekawszą biżuterię, nie zapominaj o swoim bezpieczeństwie i dobrym samopoczuciu. Pamiętaj, że wielu z nas boryka się z alergią na metale takie, jak nikiel, kadm czy pallad. Jeżeli masz podejrzenie, że takie uczulenie Cię dotyczy, nie ryzykuj zdrowiem i wyglądem swojej skóry, na której w wyniku kontaktu z tymi metalami, może pojawić się świąd, wysypka i zaczerwienienie.

Na majówkowy wyjazd postaw na biżuterię wykonaną z plastiku lub tytanu medycznego, która doskonale imituje drogocenne kruszce, a co najważniejsze, jest przyjazna i zdrowa dla Twojej skóry. W ofercie marki Blomdahl znajdziesz zarówno kolczyki do nosa, standardowe ozdoby ucha, bransoletki, naszyjniki, wisiorki, jak i pierścionki, które nie spowodują u Ciebie szpecących symptomów uczulenia.

Skoro wiesz już tak wiele, jak szałowo wyglądać na majówce, zastosuj powyższe rady, by błyszczeć i czuć się pewnie podczas odpoczynku i zabaw związanych z długim weekendem.

Czy sportowo, czy imprezowo — na majówkę wyglądaj szałowo!
Czy sportowo, czy imprezowo — na majówkę wyglądaj szałowo!
Materiał partnera.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *