Jakie torby damskie są teraz w modzie
Moda

Jakie torby damskie są teraz w modzie

Każdej przedstawicielce płci pięknej trudno jest sobie wyobrazić dzień bez torebki. O ile kobieta poradzi sobie bez samochodu czy telefonu, to brak torby wiąże się z zupełną dezorganizacją i chaosem w ciągu dnia. Panie w torebkach noszą dokumenty, pieniądze, kosmetyki, ale też jedzenie i wszystko co warto mieć w każdej chwili pod ręką.

Jaki fason torby damskiej wybrać

Torby damskie są dostępne w przeróżnych fasonach. Istnieją modele do noszenia zarówno za rączkę, jak i na pasku. Najpopularniejszy ostatnio fason to zdecydowanie shopperki, które podbiły rynek. Ten model jest funkcjonalny, a zarazem stylowy i modny. Kobiety doceniają go za to, że sprawdza się w każdej sytuacji, zarówno na zakupach, jak i w pracy czy na spacerze z dziećmi. Najtrwalsze torebki powstają ze skóry.

Jakie torby damskie są teraz w modzie
Jakie torby damskie są teraz w modzie

Jednak dla fanek ekologii dostępne są równie solidne produkty z ecoskóry. Wiele pań decyduje się na torby materiałowe z ciekawymi nadrukami. Niektóre napisy mają po prostu bawić, inne reklamują np. książki lub wydarzenia, a jeszcze inne edukują. Dzięki temu okazuje się, że ze zwykłej torebki można zrobić ciekawy przedmiot, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również pozwoli właścicielce na wyrażenie siebie.

Najcenniejsze torebki na świecie pochodzą z domu mody Chanel, a ich ceny sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.