Detoksykacja pach

Detoksykacja pach zyskuje coraz większą popularność. Szczególnie gdy chcemy spróbować bardziej ekologicznego życia, a rezygnacja ze składników, które niszczą środowisko, jest niezbędna. Jest to zabieg, który pomaga oczyścić nasze ciało z toksyn i zanieczyszczeń, które są wprowadzone poprzez stosowanie dezodorantów oraz czynników zewnętrznych takich jak smog.

Jak wiadomo, pod pachami znajduje się mnóstwo węzłów chłonnych, które odgrywają kluczową rolę w eliminacji toksyn z organizmu.

Zabieg detoksykacji

Zastosowanie zabieg detoksykacji skóry pod pachami pozwoli oczyścić pory, które powstają po codziennym stosowaniu kosmetyków. Zabieg ten pozwoli również na złagodzenie podrażnień po depilacja pach. Ale również zabieg ten pomoże w zminimalizowaniu nieprzyjemnego zapachu potu. Detoksykacja cena jest niewielka i sam zabieg możesz przeprowadzić samodzielnie, przygotowując maseczkę z glinki bentoinowej, octu jabłkowego oraz aloesu.

Taka mieszanka, pozostawiona na kilka minut pod pachami może zdziałać cuda! Detoksykacja pach opinie są pozytywne, a wiele kobiet wskazuje, że po systematycznym stosowaniu maseczek, nie muszą używać dezodorantów i antyperspirantów, a ich pot nie wydziela nieprzyjemnego zapachu.

Wypróbuj ten trend samodzielnie i przekonaj się, jak detoksykacja pach wpłynie na twoje samopoczucie oraz zdrowie.