Jak zamknąć konto Twisto

Twisto jest to platforma, która umożliwia swoim użytkownikom dokonywanie przesunięcia terminu zapłaty w sklepie internetowym nawet na okres wynoszący czterdzieści pięć dni. Udostępnia ona atrakcyjny limit na wydatki. W ten sposób jej użytkownicy mogą otrzymać wsparcie w warunkach przejściowych kłopotów finansowych. Część osób po pewnym czasie decyduje się na twisto zamknięcie konta. Problemy ustały, pomoc nie jest już do czegokolwiek potrzebna. Często się zdarza.

Twisto jak usunąć posiada jasną procedurę. Aby to zrobić, należy przygotować wypowiedzenie. Twisto jak zamknąć wymaga wypowiedzenia napisanego odręcznie. Drukowane absolutnie nie będą akceptowane. Należy w nim podać PESEL oraz adres mailowy konta. W ten sposób twisto może zweryfikować wnioskodawcę.

Opcjonalnie można podać powód twisto zamknięcie konta, nie jest to jednak obowiązkowe. Pismo należy wysłać na adres korespondencyjny firmy. Twisto przeprowadzi twisto zamknięcie konta w terminie do trzydziestu dni od momentu przyjęcia wypowiedzenia.