Jak powiększyć pośladki? Lipotransfer wysmukla i modeluje

Jak powiększyć pośladki? Lipotransfer wysmukla i modeluje

Rozważasz zabieg powiększania pośladków, ale nie wiesz, jaką metodę wybrać? Współczesna medycyna estetyczna umożliwia modelowanie pośladków naturalnym wypełniaczem, czyli tłuszczem własnym. Poznaj korzyści, jakie oferuje lipotransfer pośladków i ciesz się odmienioną sylwetką.

Lipotransfer czy implanty pośladków? Czy warto powiększyć pośladki za pomocą lipotransferu?

Modelowanie pośladków własnym tłuszczem jest mniej inwazyjne niż zabieg wszczepiania implantów. Lipotransfer (lipofilling) to przyjazna dla organizmu metoda, w przeciwieństwie do implantów, które są jednak ciałem obcym. Ponadto lipotransfer pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej z partii ciała, w której występuje w nadmiarze (np. brzucha) i przeszczepić pobrane komórki tłuszczowe w obszar, który chcemy powiększyć (w tym wypadku pośladki).

Operacja plastyczna, podczas której wszczepiane są żelowe implanty pośladków, wiąże się z dłuższą rekonwalescencją. Często efekt końcowy jest dość sztuczny (oczywiście są pacjentki, którym zależy na przerysowanym rezultacie). Natomiast lipotransfer pośladków daje bardzo naturalny efekt, a ponadto dzięki zabiegowi poprawia się jędrność i napięcie skóry. Dzięki komórkom macierzystym (MSC – Mesenchymal Stem Cells) tkanki bez problemu przyjmują się w nowym rejonie. Ze względu na materiał autogenny lipotransfer jest bardzo bezpiecznym zabiegiem.

Lipotransfer pozwala wymodelować pośladki bez ingerencji chirurga. Jeśli zależy Ci na umiarkowanym rezultacie, a nie sztucznych pośladkach w stylu amerykańskich sióstr Kardashian, lipotransfer to zabieg skrojony na miarę Twoich potrzeb. W opinii ekspertów z Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy lipotransfer pośladków to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów poprawiających wygląd tej partii ciała.

Lipotransfer – jak wygląda powiększanie pośladków własny tłuszczem?

Zabieg poprzedza konsultacja, podczas której specjalista ocenia ogólny stan zdrowia kobiety. Na początku lekarz znieczula (zwykle miejscowo) pacjentkę, dzięki czemu lipotransfer pośladków jest bezbolesną procedurą. Następnie pobiera adipocyty z pola dawczego, przygotowuje do transferu i wszczepia w obszar biorczy (pośladki). Jedna sesja zabiegowa trwa maksymalnie do 2 godzin. Jeśli chcesz wzmocnić efekt, po konsultacji z lekarzem prowadzącym możesz powtórzyć zabieg.

Pamiętaj o zaleceniach pozabiegowych. Nie schładzaj ani nie przegrzewaj obszarów poddanych lipotransferowi. Przestrzegaj wszystkich szczegółowych wytycznych postępowania pozabiegowego, a rezultaty będą naprawdę zadowalające. Oczywiście z lipotransferu mogą skorzystać nie tylko panie, lecz także panowie. To uniwersalny zabieg dla każdego, kto marzy o atrakcyjniejszym wyglądzie i chętnie korzysta z nowoczesnych metod upiększania ciała.

Co jeśli nie lipotransfer? Alternatywne zabiegi na pośladki

Zastanawiasz się, jaki inny zabieg modelujący poza lipotransferem pozwoli Ci pozbyć się kompleksów na tle pośladków? Jeśli chcesz zredukować większe depozyty tkanki tłuszczowej i cellulit z pośladków, dobrym wyborem będzie zabieg Scizer w technologii HIFU. Skoncentrowane ultradźwięki wysmuklają ciało w mało bolesny i komfortowy sposób. Skóra na pośladkach jest napięta i jędrna, dzięki czemu wyglądasz młodziej.

Jeśli zależy Ci na rzeźbieniu i budowaniu mięśni pośladków, spróbuj metody truSculpt® flex. Zaawansowany amerykański system wykorzystuje innowacyjną technologię MDS – Multi Directional Stimulation. Pozwala budować sylwetkę za pomocą  supramaksymalnych skurczów włókien mięśniowych. Możesz więc cieszyć się wysportowanymi pośladkami bez wytężonego wysiłku fizycznego! To niechirurgiczny zabieg kształtowania ciała, który mają w swojej ofercie tylko najlepsze kliniki w Polsce.

Rozważasz lipotransfer pośladków, chcesz przywrócić im utraconą objętość i atrakcyjny kształt? Sprawdź stronę internetową naszej kliniki, gdzie znajdziesz ważne informacje na temat tego uniwersalnego zabiegu medycyny estetycznej: https://bienkowscyclinic.pl/

Materiał partnera.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *