Erotyczne fantazje Polaków

Erotyczne fantazje Polaków

Era, kiedy w seksie pociągająca była pruderia już dawno minęła. XXI wiek to czas wyzwolenia erotycznego i spełniania własnych seksualnych zachcianek i marzeń. I nie ma znaczenia czy jest się mężczyzną, czy też kobietą.

Choć należy przyznać, że fantazje Panów są łagodniej oceniane przez społeczeństwo, niż Pań. Mimo to, kobiety się tym nie przejmują i także podążają za swoimi pragnieniami.

Nuda w łóżku zabija każdy związek, a wzajemne spełnianie fantazji seksualnych, przez partnerów, może go wręcz ożywić. O czym zatem erotycznie fantazjują Polacy?

  • Dwie partnerki w łóżku na raz– żaden z Panów się nie przyzna do tego przed swoją partnerką, ale każdy z nich chciałby być pieszczony przez dwie kobiety na raz. Dodatkowo mógłby się wtedy również sprawdzić, czy on sam podoła z więcej niż jedną Panią.Podobna sytuacja jest również u kobiet. Wiele z nich marzy, aby w jednej chwili poczuć penisy mężczyzn we wszystkich swych dziurkach. Tak więc dwóch lub trzech Panów w łóżku jest jednym z ich marzeń.
  • Seks z kobietą– to jedna z najczęstszych fantazji erotycznych Pań. Kobiety instynktownie ponoć wyczuwają potrzeby seksualne partnerki, wiedzą jak i gdzie pieścić, aby osiągnąć orgazm i rozumieją jak ważna jest długa gra wstępna. Są też delikatniejsze.
  • 50 twarzy Greya” czyli kontrolowane BDSM. Tak, to prawda, mężczyźni lubią być dominantami w łóżku. Chcą mieć w nim dziwkę, nie damę. Kobietę, którą zniewolą i z którą będą mogli zrobić wszystko bezkarnie. Oczywiście bez znęcania się, ale lekkie podduszanie, wiązania, kneblowania, klapsy i wyzwiska, są wręcz podniecające dla nich.
  • Seks z dużo młodszą partnerką, przynajmniej o 15- 20 lat. Dla takiej kobiety mężczyzna jest nauczycielem, może pokazać swoje ego, podnieść swoje poczucie wartości, poczuć się samcem alfa. Kobiety natomiast fantazjują w drugą stronę, o stosunku z dojrzałym, dużo starszym mężczyzną, który przeniesie je do świata rozkoszy.
  • Seks z dziewicą– nie ma chyba nic bardziej podniecającego dla mężczyzn niż myśl, że jest się pierwszym facetem młodej kobiety.
  • Wyzwolony seks z prostytutką– tak, to prawda, wielu mężczyzn marzy o seksie z prostytutką. Chcą bowiem poczuć smak seksu z profesjonalistką, która wie jak zadowolić mężczyznę, bez żadnych wskazówek z jego strony.

Pruderia w życiu seksualnym może prowadzić do licznych frustracji oraz niezadowolenia z życia w ogóle. Jeśli kobieta przez długi czas nie będzie zadowalana i nie będzie osiągać orgazmów może nie być efektowna ani jako pracownica, ani jako matka, ani tym bardziej jako partnerka i kochanka. Podobnie ma się rzecz z mężczyznami, brak zadowolenia seksualnego może w końcu doprowadzić do impotencji.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *