Jaka gra wstępna dla młodych?
Seks

Jaka gra wstępna dla młodych?

Gra wstępna jest bardzo ważna by wasze życie erotyczne było namiętne, pełne miłości a przede wszystkim podniecające.

Dla kobiet to bardzo ważny aspekt pożycia seksualnego niestety mężczyźni bagatelizują grę wstępną.

Gdy seks nie przynosi Wam już satysfakcji nie czekaj aż Twój związek się całkowicie rozpadnie – otóż seks to podstawa by wszystkie aspekty działały, jak dobrze naoliwiona maszyna.

 

Jaka gra wstępna dla młodych?

Gra wstępna ma na celu pobudzić wszystkie zmyły. Dzięki temu nasze życie erotyczne jest ciekawsze, przyczynia się do poprawienia zdrowia i wzmocnienia więzi pomiędzy Wami. Jak urozmaicić wasze życie erotyczne?

  1. Wspólna kąpiel – to niby nic nadzwyczajnego lecz gry robisz to z druga połówką, staje się ona idealnym wstępem do dobrego seksu, wspólne namydlanie ciał nie tylko podkreśla poczucie bezpieczeństwa ale również wyostrzy waszą wyobraźnię, rozluźni i pozwoli zapomnieć o kłopotach życia codziennego,
  2. Masaż – jest kilka miejsc, które pobudzają Ciebie ale również mężczyźni maja takie miejsca, możemy razem próbować znaleźć te miejsca nie tylko oboje się otworzycie na siebie, w pełni oddacie się sobie ale dzięki masażowi możemy poprzez odpowiednie miejsca doprowadzić druga osobę do podniecenia, najbardziej erogenne miejsca to przede wszystkim stopy, wewnętrzna część nóg,
  3. Wspólne zabawy – wykorzystaj do tego grę w karty na rozbieranego, wspólne gotowanie nosząc na sobie tylko fartuszek lub w samych bokserkach, do zabaw wykorzystuj kajdanki z futerkiem, lateksowe leginsy lub kostiumy, w które będziecie się wzajemnie przebierali. Ponadto możecie odgrywać również rolę policjanta, niegrzecznego ucznia to rozbudzi wasze fantazje.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.