Najczęściej wybierane rodzaje depilacji intymnej
Uroda

Najczęściej wybierane rodzaje depilacji intymnej

Depilacja intymna w mieście Warszawa stała się codziennością. Coraz więcej kobiet i mężczyzn decyduje się na taki zabieg – depilacja woskiem jest zdecydowanie wygodniejsza od ciągłego używania golarki, po której włoski odrastają gęstsze, grubsze i ostrzejsze na końcach, a ryzyko podrażnień jest niewspółmiernie duże. W tym artykule skupimy się na wypunktowaniu i scharakteryzowaniu najczęściej wybieranych rodzajów depilacji intymnej zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn.

Depilacja intymna – bikini klasyczne

Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z depilacją intymną? W takiej sytuacji bikini klasyczne będzie najlepszym wyborem. Jest to zabieg polegający na usunięciu włosków z pachwin do linii majtek. W takim mieście jak Warszawa, jest wiele wariantów depilacji intymnej i bikini klasyczne rekomendowane jest dla osób, które nigdy wcześniej takiej depilacji nie wykonywały.

Depilacja intymna – bikini francuskie

Zabieg przejściowy pomiędzy bikini klasycznym a bikini brazylijskim. Polega on na usunięciu włosków z bikini, linii majtek oraz częściowo ze wzgórka łonowego, pozostawiając wąski pasek. Jest to doskonała propozycja dla kobiet, które chcą pozbyć się więcej owłosienia, ale jednocześnie są mniej odporne na ból niż w przypadku bikini brazylijskiego.

Depilacja intymna – bikini brazylijskie

Najwyższy stopień wtajemniczenia dla zabiegu depilacji intymnej w mieście Warszawa to bezspornie bikini brazylijskie. Jest on sugerowany kobietom, które cenią sobie idealnie gładką skórę i jednocześnie są odporne na ból. Nie bez kozery jest on charakteryzowany na końcu – zaleca się jego wykonywanie kobietom, które już wcześniej miały do czynienia z depilacją – bikini klasyczne lub francuskie.

Depilacja intymna – boyzylian

Jest to MĘSKA depilacja okolic intymnych przy pomocy specjalnie dobranych wosków. Najczęściej stosuje się do jej wykonywania woski twarde, do których użycia nie wymagane są dodatkowe paski do depilacji, a wosk można kłaść kilkukrotnie w jedno miejsce bez obawy o wystąpienie podrażnień. Włoski, które odrastają po zabiegu są coraz słabsze i rzadsze, dzięki czemu każda kolejna depilacja intymna w mieście Warszawa będzie mniej bolesna – i jest to aspekt, dzięki któremu coraz więcej mężczyzn odwiedza salony urody.

Gdzie wykonać depilację intymną w Warszawie?

Depilacja intymna zagościła w mieście Warszawa już na dobre. Jest to wyjątkowy zabieg, który zdecydowanie poprawia jakość życia osób wykonujących go – jednakże może wywoływać wiele emocji – od strachu przed bólem po skrępowanie. Dlatego warto wybrać salon, w którym doświadczone stylistki zadbają nie tylko o najwyższą jakość wykonywanej usługi, ale również o nasze poczucie komfortu.

Jednym z czołowych salonów urody, które specjalizują się w depilacji intymnej w mieście Warszawa jest studio Bodybar na Mokotowie. Doświadczone stylistki dbają, aby każdy zabieg był maksymalnie komfortowy, a efekty utrzymywały się jak najdłużej. Wielu klientów, którzy raz zdecydowali się na wykonanie depilacji intymnej w Bodybar – pozostało w tym studio już na zawsze.

Nie zwlekaj – przekonaj się już dziś z jaką wygodą wiąże się wykonanie depilacji intymnej!

Najczęściej wybierane rodzaje depilacji intymnej
Najczęściej wybierane rodzaje depilacji intymnej
Materiał partnera.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.