zadbane dlonie 2 1200x988 1
Uroda

Zadbane dłonie- wizytówka kobiety

Piękne i zadbane dłonie są wizytówką kobiety. Nawilżona skóra oraz starannie pomalowane paznokcie to podstawa.

Niestety czasem nawet precyzyjnie nałożony lakier do paznokci odpryskuje, nawet na drugi dzień i musimy zaczynać cały rytuał malowania paznokci na nowo.

Jaki lakier do paznokci wybrać?

W drogeriach możemy znaleźć mnóstwo różnych lakierów do paznokci. Każdy z nich jest teoretycznie długotrwały, ale tak naprawdę zakup dobrego lakieru do paznokci jest jak ruletka. Co więc zrobić? Rozwiązania są dwa. Pierwszym jest rezygnacja z kolorowych lakierów do paznokci i dbanie tylko o ich estetyczny wygląd.

Sprawdź: Jak wykonać manicure hybrydowy?

Można w takim przypadku nałożyć na nie nałożyć lakier bezbarwny lub odżywkę. Takie paznokcie wyglądają najlepiej, gdy są krótkie.

Lakiery hybrydowe- zrób manicure w domu

Drugim rozwiązaniem są paznokcie hybrydowe lub paznokcie żelowe, które można zrobić w każdym salonie kosmetycznym. Ich cena waha się w granicach 50 zł – 100 zł. Paznokcie hybrydowe i żelowe charakteryzują się trwałością. Lakier utrzymuje się na paznokciach nawet do trzech tygodni. Obecnie jednak coraz więcej kobiet decyduje się na zakup lamp oraz innych przyborów niezbędnych do wykonania hybryd i żeli w domu. Podstawowym sprzętem jest lampa UV w przypadku paznokci żelowych oraz lampa LED w przypadku hybryd. Na rynku dostępne są także lampy, które nadają się do jednych i drugich. Ceny lamp są zróżnicowane i zależą od mocy lampy oraz od tego czy wybierzemy sprzęt bardziej czy mniej profesjonalny.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments