Jak nosić komin?
Moda

Jak nosić komin?

Komin to nic innego jak szalik gdzie oba końce są ze sobą połączone. Jest bardzo prosty w noszeniu ponieważ masz gwarancję, że nie będzie się ciągał po ziemi i nie musisz tracić czasu na sposób jego założenia.

Szal kominowy świetnie nadaje się do kurtki ale również do płaszcza. Ponadto można go nosić do codziennej stylizacji, gdy chcemy zakryć dekolt lub wzbogacić naszą stylizację.

Jak nosić komin?

  1. Noś go na zewnątrz,
  2. Możesz go nosić jako kamizelkę, przełóż przez ramiona i gotowe,
  3. Owiń komin na krzyż wokół szyi, możesz zrobić to dwa razy w zależności od długości komina w ten sposób będzie ciasno otulał szyję, na zimę w sam raz,
  4. Zarzuć komin przez szyję,
  5. Komin może również pełnić funkcję okrycia na głowę.

Szal kominowy to hit sezonu. Prosty w noszeniu, pasuje praktycznie do każdej stylizacji, możemy wybrać kominy z grubej wełny przeznaczone na zimę, lub z materiału, które świetnie znajdą swoje zastosowanie jako dekoracja. Komin można łączyć z każdą garderobą, niemniej jednak gdy Twoja kurtka ma kaptur, schowaj go pod kaptur.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jak nosić komin

Komin jest formą szalika, którego nie trzeba wiązać pod szyją. Idealnie przylega i jest wygodny w użyciu. Jak nosić komin? To proste wystarczy włożyć go przez głowę. Jest to długa rurka z materiału, która swobodnie układa się na szyi dając ciepło i chroniąc przed wiatrem. Mężczyźni zastanawiają się jak nosić komin męski, wybierają kolory raczej stonowane.

Jak nosić komin kolory

Choć niektórzy odważniejsi lubią żywe kolory i wzory. Komin jest świetnym rozwiązaniem dla dzieci, które nie lubią lub jeszcze nie potrafią samodzielnie zawiązać szalika. Jak nosić komin damski, który jest trochę ciaśniejszy niż męski? Tak samo! Można go też przełożyć przez głowę i nosić do każdej stylizacji. Kominy są doskonałe na każda porę roku, mogą także służyć jako czapka.

Taki komin będzie świetnie chronił nas na wiosnę i jesień, kiedy pogoda robi się coraz gorsza. Jeśli kupicie ciepły komin to również możecie go nosić zimą. Komin męski świetnie zastępuje szalik i znacznie łatwiej jest go nosić.