Prezent, kosz ze słodyczami
Lifestyle

3 pomysły na prezent dla faceta

Ile razy bywało tak, że nie miałaś pomysłu na to, co możesz kupić swojej drugiej połówce? Są jednak rzeczy uniwersalne, które w wielu przypadkach się sprawdzają, a oto trzy propozycje:

Karnet na siłownię

Kupując dla Niego karnet na siłownię, pokazujesz, że dbasz o Jego zdrowie i wygląd. Pozwoli mu to na rozwój sylwetki, jak i wiedzy w zakresie odżywiania czy też treningu. Być może nie będzie to tylko chwilowe zajęcie, aby poprawić wygląd i kondycję, ale coś, co na stałe wpisze się na Jego listę hobby.

Airsoft

W młodym wieku dziewczynki bawią się lalkami, a chłopcy tanimi, plastikowymi pistolecikami. Miłość do tych zabawek sama z siebie nie odchodzi i pomimo upływu lat, wciąż pojawia się ochota na taką właśnie zabawę. W wydaniu dla dorosłych te zabawki zamieniają się już w nieco lepszej jakości repliki broni, które tak samo strzelają plastikowymi kulkami, ale znacznie dalej i celniej, a mechanizm w nich już jest nieco bardziej skomplikowany. Sport, w którym strzela się takimi replikami to airsoft i wielu ludzi się już angażuje w tę aktywność, szczególnie mężczyzn. Polega to na rozgrywaniu meczów pomiędzy graczami a głównym ich celem jest strzelanie się plastikowymi kulkami i eliminowanie przeciwników. W zależności od typu gry trzeba odbić flagę, zakładnika itp. Podstawowy zestaw potrzebny do airsoft’u to: okulary, ochrona na zęby i oczywiście sama replika. Można się zmieścić z kosztami w budżecie wynoszącym 100zł i zapewnić Mu świetną zabawę.


5 najciekawszych prezentów dla kobiet


Książka związana z Jego konkretną pasją

Jeżeli na przykład lubi grać na gitarze, kup mu książkę dotyczącą tej tematyki. Pomóż mu rozwinąć wiedzę w obszarach, które sam już sobie wybrał. Dzięki temu prezent nie będzie drogi, a z pewnością Go ucieszy.

2 komentarze

  • jagódka

    Ja mojemu chłopakowi zamówiłam prawdziwą gwiazdę z nieba z kingdom of universe. Rok wcześniej wykupiłam mu skok na bungee. Lubimy oryginalne prezenty 😉 z roku na rok jednak robi się coraz ciężej i zanim znajdę coś naprawdę fajnego muszę trochę poszperać w Internecie. Podoba mi się ten airsoft, chyba pomyślę o tym przy kolejnej okazji 🙂

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.