Film o Januszu Kuligu ekskluzywnie 
w Motowizji

Film o Januszu Kuligu ekskluzywnie w Motowizji

W sobotę 13 lutego, w 17. rocznicę tragicznej śmierci legendy polskiego sportu motorowego Janusza Kuliga, na antenie Motowizji pojawi się wyjątkowy film „Kulig – niedokończony rajd” w reżyserii Wojciecha Majewskiego. To jedyna istniejąca produkcja o Januszu Kuligu, zawierająca oryginalne zdjęcia z tras rajdowych. Widzowie kanału sportowo-motoryzacyjnego będą mieli okazję obejrzeć go także w kolejnych dniach.

Skromny, dowcipny, uroczy i mający „to coś”, co oprócz genialnego talentu kierowcy pozwoliło trzykrotnemu rajdowemu mistrzowi Polski i wicemistrzowi Europy zjednać tłumy fanów. Pamięć o nim jest niezwykle żywa, o czym można się przekonać na rajdach, gdzie wciąż pojawiają się banery z hasłem „Janusz Kulig pamiętamy”, a naklejki upamiętniające jego postać widać na setkach samochodów w każdym zakątku kraju.

Dlatego w 17. rocznicę śmierci Janusza Kuliga, Motowizja wyemituje wyjątkowy film, który można obejrzeć ekskluzywnie tylko na antenie stacji. „Kulig – niedokończony rajd” to przede wszystkim opowieść o tym wybitym kierowcy, ale nie tylko. Widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się całej złotej erze polskich rajdów oraz jej wybitnym reprezentantom.

– Janusz Kulig to bez dwóch zdań jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich kierowców rajdowych w historii. Jego talent, ale także osobowość, przyciągała dziesiątki tysięcy kibiców na trasach oraz podczas emisji odcinków specjalnych z nim w roli głównej. Wielu z nich po dziś dzień pamięta jego największe wyczyny i zastanawia się, co by było, gdyby dalej był z nami. Z tego powodu chcemy przypomnieć historię tej wspaniałej postaci w najlepszy możliwy sposób – filmem „Kulig – niedokończony rajd”, zrealizowanym przez mojego przyjaciela, znakomitego polskiego dziennikarza motoryzacyjnego Wojciecha Majewskiego – mówi Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Film „Kulig – niedokończony rajd” można obejrzeć ekskluzywnie na antenie Motowizji w następujących dniach:

  • Sobota, 13 lutego, godz. 11.30
  • Sobota, 13 lutego, godz. 15.05
  • Sobota, 13 lutego, godz. 20.30
  • Niedziela, 14 lutego, godz. 16.00
  • Poniedziałek, 15 lutego, godz. 21.00
  • Wtorek, 16 lutego, godz. 17.00
  • Środa, 17 lutego, godz. 13.00
  • Czwartek, 18 lutego, godz. 09.00

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *