Czy warto zainwestować w wibrator damski?
Seks

Czy warto zainwestować w wibrator damski?

W dzisiejszych czasach wiele kobiet pracuje w biznesie, co często łączy się z dużą ilością wyjazdów służbowych.

Często są to kilkudniowe delegacje za granicę, a każda z nas posiada swoje potrzeby. Jak poradzić sobie w sytuacjach, kiedy nie masz przy sobie swojego faceta, a poczujesz nagłą ochotę na seks? Idealnym rozwiązaniem będzie dobry wibrator damski, który nieraz cię zaskoczy!

Dlaczego wibrator?

Jest to urządzenie, które może bardzo mocno stymulować punkt G oraz łechtaczkę. Dzięki niemu poczujesz inne doznania niż podczas standardowego seksu. Jednoczesny masaż dwóch najbardziej czułych punktów sprawi, że możesz doprowadzić się do najsilniejszego orgazmu w życiu. Z tego powodu, w sytuacjach kiedy nie będzie cię w domu obok swojego ukochanego, nie stracisz możliwości na szczyptę przyjemności. Szczególnie w czasie delegacji, gdy takie wyjazdy najczęściej są naszpikowane istotnymi spotkaniami. Chcąc odpocząć w pokoju hotelowym, idealnie umilisz sobie czas wraz ze swoim niepozornym przyjacielem.

Na co zwrócić uwagę, wybierając wibrator damski?

Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, czy interesują cię maksymalnie silne doznania czy jesteś raczej fanką czegoś spokojniejszego. Jeżeli już wiesz jaka jest odpowiedź, możesz przystąpić do kolejnego kroku, czyli wyboru odpowiedniego kształtu. Popularne wibratory „króliczki” to takie urządzenia, które służą do jednoczesnego pobudzania punktu G oraz łechtaczki. To najmocniejsze wibratory na rynku, które fundują nieopisane emocje. Jest to na pewno kierunek, w którym powinnaś pójść, jednak jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę, możesz kupić nieco słabsze urządzenie. Jeżeli nie chcesz tak mocnych doznań, powinna sprawdzić ofertę zwykłych wibratorów, które mogą masować jedno miejsce w tym samym czasie. Ich oferta jest bardzo różna, a poszczególne modele różnią się rozmiarami oraz kształtem.

Kolejną rzeczą, na którą powinnaś zwrócić uwagę jest to, czy dane urządzenie jest wodoodporne oraz łatwość w utrzymaniu czystości. Są to dwie praktyczne cechy, które warto docenić, aby urządzenie mogło być wykorzystywane przez długi czas.

Każda pani doceni dodatkowe funkcje oferowane przez urządzenie. Jest to przede wszystkim praca w trybie „zimno/ciepło”, która zmienia temperaturę wibratora przez co efekt jest całkowicie inny. Dodatkowe ruchy urządzenia to dodatek, który docenią szczególnie kobiety preferujące masaż punktu G, gdyż dzięki niemu można dotrzeć do każdego zakamarku. Panie, które lubią najostrzejszy seks mogą sięgnąć po urządzenie, które oprócz podwójnej stymulacji posiada jeszcze dodatkowy wibrator analny.

Podsumowując, kobiety które często wyjeżdżają w podróże służbowe, z całą pewnością docenią rolę, jaką w ich życiu odegra dobry wibrator damski. Urządzenie to umili ci czas spędzony samotnie w pokoju hotelowym po wyczerpującym dniu. Wibrator będzie również dobrym dodatkiem do twojego współżycia małżeńskiego, więc nie wstydź się opowiedzieć o tym swojemu facetowi, a razem znajdziecie model idealnie spełniający wasze oczekiwania.

Materiał partnera.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments