Czym są perfumy na bazie feromonów?
Uroda

Czym są perfumy na bazie feromonów?

Feromony wytwarzane syntetycznie są dostępne w dwóch postaciach: bezzapachowej i w formie perfum. Dziś przybliżymy wam tę druga opcję, która w ostatnim czasie stała się niezwykle popularna zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn.

Perfumy z feromonami męskie

Męskie zapachy z dodatkiem feromonów są obecne na rynku od wielu lat. Powszechnie nazywane są afrodyzjakami, ponieważ w skuteczny sposób przyciągają płeć piękną. Najlepiej stosować je w miejscach, gdzie skóra jest najcieplejsza, czyli np. na szyi, nadgarstkach i zgięciach łokci. Należy pamiętać, aby po aplikacji nie pocierać spryskanych miejsc, tak jak robi się to często w przypadku tradycyjnych perfum. Wybór męskich zapachów z dodatkiem feromonów jest naprawdę imponujący, dlatego każdy mężczyzna może bez problemu odnaleźć perfumy idealne dla siebie.

Perfumy z feromonami damskie

Damskie perfumy z feromonami są stosunkowo nowością na rynku, jednak coraz więcej pań decyduje się po nie sięgnąć, zwiększając tym samym swoje szanse na wzbudzenie większego zainteresowania wśród płci przeciwnej. Jeśli chodzi o sam zapach i trwałość tego typu produktów, to nie różnią się one niczym od tradycyjnych perfum. Na rynku dostępnych jest wiele zapachów: od tych delikatnych i bardzo subtelnych, po intensywne i mocne. Damskie afrodyzjaki warto stosować nie tylko na skórę, ale również na włosy, ponieważ to właśnie w nich zapach utrzymuje się najdłużej. Warto spryskać również wewnętrzną część dłoni i nadgarstki, aby dać panom szansę na poczucie feromonów np. podczas powitania i pocałunku w rękę.

Perfumy z feromonami – dlaczego warto?

Piękny i dobrze dobrany zapach perfum potrafi nie tylko podkreślić osobowość danej osoby, ale również skutecznie podnieść jej poczucie wartości. Jeśli dodatkowo zawierają feromony, stają się niezwykle skutecznym sposobem na szybkie zjednanie sobie płci przeciwnej. Używając ich np. przed wyjściem na pierwszą randkę, możesz mieć pewność, że partner lub partnerka będzie w stosunku do ciebie bardziej otwarty i skory do nawiązania dłuższej relacji. Tego typu produkty są doskonałą alternatywą na bezzapachowych feromonów oraz tradycyjnych perfum, które poza miłym zapachem nie oferują nam niczego więcej.

Perfumy z feromonami to prawdziwy hit ostatnich lat. Niektóre osoby w sposób naturalny wytwarzają dużą ilość feromonów, jednak są to bardzo sporadyczne przypadki. Zdecydowanie warto zatem skorzystać z opcji wygodnych perfum i pomóc sobie w relacjach damsko-męskich!

Materiał partnera.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments