DERMAPEN TO TYLKO POCZĄTEK! OTO RECEPTA NA PIĘKNĄ SKÓRĘ!

DERMAPEN TO TYLKO POCZĄTEK! OTO RECEPTA NA PIĘKNĄ SKÓRĘ!

Dermapen to jeden z tych zabiegów, o których z pewnością słyszała każda kobieta interesująca się tematem pielęgnacji. Niezawodny zarówno w walce z bliznami i rozstępami, jak i w terapiach anti-aging. O ile sam zabieg przynosi niesamowite efekty, o tyle te mogą być jeszcze bardziej spektakularne w połączeniu z pielęgnacją kosmeceutykami DP Dermaceuticals™. O recepcie na piękną skórę rozmawiamy z dr Ewą Rybicką z kliniki Estetica Nova.

Dermapen jest urządzeniem służącym do przeprowadzania zabiegów mikronakłuwania, które pozwalają na wprowadzenie substancji odżywczych w głąb skóry. Nakłucia powodują powstawanie tysięcy mikrouszkodzeń, a te z kolei zmuszają skórę do intensywnej samoregeneracji. W efekcie skóra zaczyna produkować kolagen, staje się jędrna, bardziej napięta, znikają zmarszczki i blizny.

Podczas zabiegu wykorzystywana jest jednorazowa końcówka wyposażona w 16 cieniutkich igieł. Powstałe nakłucia pozwalają na jeszcze lepsze wchłanianie odpowiednio dobranego preparatu – nawilżającego, odżywczego lub intensywnie regenerującego. Zabieg z użyciem Dermapenu ma przewagę np. nad tradycyjną mezoterapią tym, że możemy precyzyjnie określić, na jakiej głębokości skóry chcemy pracować. Przy użyciu strzykawki – chociaż staralibyśmy się bardzo, taka precyzja nie będzie możliwa- tłumaczy dr Ewa Rybicka.

DERMAPEN TO TYLKO POCZĄTEK! OTO RECEPTA NA PIĘKNĄ SKÓRĘ!

Jak wzmocnić efekty kuracji Dermapen?

Nie jest tajemnicą, że żaden zabieg nie przyniesie pożądanych rezultatów, jeżeli nie przypilnujemy domowej pielęgnacji. Marka DP Dermaceuticals™ stworzyła linię kosmetyków dedykowaną pielęgnacji pozabiegowej.Produkty te pomogą uzyskać optymalne rezultaty przed, w trakcie i po zabiegach medycyny estetycznej, takich jak Dermapen, peelingi medyczne, nieablacyjne zabiegi laserowe czy mezoterapia– wymienia dr Rybicka. Wśród kosmetyków do pielęgnacji znajdziemy m.in. produkty do oczyszczania twarzy, koktajle regeneracyjne, kremy i maski do twarzy.

Produktem, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę jest Cover Recover. Oparty na najnowszej technologii pielęgnacji skóry, wyjątkowy, oddychający podkład medyczny SPF30.PA+++ zapewnia doskonałe chłodzenie, nawilżenie i właściwości gojące skórę. Redukuje stan zapalny i rumień, chłodzi leczony obszar skóry, odżywia i nawilża oraz kryje i wygładza cerę oraz drobne zmarszczki. Marka DP Dermaceuticals™ połączyła intensywną pielęgnację z makijażem. Co ciekawe – produkt ten nadaje się do nałożenia od razu po zabiegu. Sprawdza się nie tylko po Dermapenie, ale również po peelingach chemicznych, laserach czy mikrodermabrazji. Produkt zawiera w składzie m.in. HylaFuse™ Complex (kwas hialuronowy), probiotyki, neodermyl, witaminę E i prolinę.Nie zabrakło również mineralnych filtrów fizycznych: tlenku cynku i dwutlenku tytanu.

DERMAPEN TO TYLKO POCZĄTEK! OTO RECEPTA NA PIĘKNĄ SKÓRĘ!

Po zabiegach idealnie sprawdzi się również maska Hyla Active 3D Sculptured Mask. Jest to bardzo lubiana przez Pacjentów maska w płachcie, która bardzo silnie nawilża i regeneruje, a dodatkowo chłodzi, co przynosi ulgę po zabiegach. Produkt daje uczucie odżywienia skóry, przyspiesza regeneracje i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Maska jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Najlepiej sprawdza się po oczyszczaniu skóry przy pomocy żelu Tri-Phase Cleanser. Maskę należy pozostawić na 30 minut, pozostałość produktu wklepać w skórę.

Notka prasowa

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *