Największy hit w modelowaniu sylwetki już tu jest!

Największy hit w modelowaniu sylwetki już tu jest!

Która kobieta nie marzy o idealnej sylwetce? Niestety czasami pomimo stosowania diety i regularnego wysiłku fizycznego skóra nie wygląda idealnie, a oporna tkanka tłuszczowa nie znika… Całe szczęście medycyna estetyczna oferuje nam mnóstwo sposobów na walkę o idealne ciało. Klinika La Perla stawia na najnowsze technologie i podąża za wszelkimi nowinkami – słyszałyście już o Adipologie? Jeżeli nie to najwyższy czas nadrobić zaległości!

Sezon bikini oficjalnie rozpoczęty. To ostatni dzwonek, aby zatroszczyć się o ciało i sprawić by w kostiumie kąpielowym wyglądać jeszcze lepiej. Adipologie to zabieg, który jest odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z zalegającą tkanką tłuszczową, cellulitem tłuszczowym i cellulitem wodnym, a także brakiem jędrności skóry. – Zabieg ten to nasz wielki krok do przodu w ofercie, którą przygotowaliśmy nie tylko dla pacjentów. To technologia, którą chcemy udostępniać szeroko jako jedyny dystrybutor tego urządzania w Polsce! To nasze unikatowe rozwiązanie na popularyzację zabiegów skutecznych, w które wierzymy w 100%. Już niedługo zabieg ten zagości także w innych klinikach, nie chcemy go udostępniać tylko w naszych placówkach, ale podzielić się tą technologią i dać także możliwość wprowadzania jej w innych klinikach w całym kraju – zaznacza Kalina Ben Sira, prezes i założycielka Klinik La Perla.

Walka z niedoskonałościami ciała? Nigdy nie była łatwiejsza!

Adipologie to zabieg wykorzystujący w swoim działaniu znaną nam już skoncentrowana falę ultradźwiękową HIFU – innowacją jest jej niższa częstotliwość (LFU). Jej emisja – przybierając postać odwróconej piramidy – pozwala na głębsze, dłuższe i bardziej selektywne działanie na komórki tłuszczowe. Energia skupia się na dolnym wierzchołku piramidy zwiększając obrażenia termiczne i mechaniczne tkanki tłuszczowej. Uszkadza ich błonę komórkową, upłynnia zawartość komórek tłuszczowych prowadząc do rozpadu trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Zabieg ten można wykonywać na dwa sposoby: statyczny oraz dynamiczny. Praca w trybie statycznym pozwala na eliminacje zlokalizowanego, głębokiego tłuszczu oraz cellulitu włóknistego, natomiast praca w trybie dynamicznym umożliwia odprowadzenie uwodnionej już komórki do układu limfatycznego, redukcję cellulitu wodnego, wygładzenie skóry i jej ujędrnienie – tłumaczy Monika Matys, kosmetolog Kliniki La Perla. A jak wygląda sam zabieg? – Zabieg zawsze zaczynamy od nałożenia na głowicę urządzenia oraz problematyczny obszar żelu do USG. Jeśli zabieg ma zredukować tkankę tłuszczową lub cellulit tłuszczowy to przykładamy głowicę do danej partii ciała i pracujemy „stemplowo”. Puszczamy impuls, przesuwamy głowicę i czynność tę powtarzamy aż do „wykorzystania” odpowiedniej ilości impulsów. Z kolei kiedy naszym celem jest redukcja cellulitu wodnego lub ujędrnienie skóry – w odpowiedniej konfiguracji wykonujemy ruchy posuwiste, w zależności od obszaru, na którym wykonywany jest zabieg – wyjaśnia Estera Wojtczuk, główny kosmetolog Kliniki La Perla.

Gotowa do lata?

Nie musicie obawiać się, że jest już za późno na tego typu zabiegi. Co prawda zalecana jest cała seria (4 lub 6 zabiegów w odstępach dwutygodniowych), ale efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, dlatego nawet jeżeli urlop wypadnie pomiędzy kolejnymi wizytami w klinice to z każdym dniem będzie już tylko lepiej. – Gdy dieta i ćwiczenia to za mało, zabieg Adipologie świetnie pomoże nam przygotować sylwetkę do sezonu letniego, gdyż możemy w łatwy i bezpieczny sposób zredukować dodatkowe centymetry, wymodelować ciało oraz pozbyć się uporczywego cellulitu. Zabieg jest komfortowy w odczuciu, a długie odstępy pomiędzy sesjami nie są uporczywe dla pacjenta. Efekty można zauważyć od razu zabiegu – dodaje Monika Matys.

Adipologie to zabieg, który sprawdzi się idealnie nie tylko przed urlopem, ale również przed ślubem. Jest polecany Pannom Młodym, które chcą poprawić wygląd skóry i w wymarzonej sukni ślubnej wyglądać jeszcze lepiej. – Zabieg jest bezbolesny i nie potrzebujemy do niego znieczulenia. U bardzo wrażliwych osób zdarza się, że od czasu do czasu mogą poczuć tzw. igiełki. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od wielkości obszaru oraz techniki pracy. Średnio jeden zabieg trwa około 1,5-2 godzin – dodaje Estera Wojtczuk.

Notka prasowa.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *