Dezynfekcja łazienki – na co zwrócić uwagę?

Dezynfekcja łazienki – na co zwrócić uwagę?

Sprzątanie łazienki spędza często sen z powiek. Nie wszystkie detergenty zapewnią właściwą i odpowiednią, wręcz higieniczną czystość całej armaturze. Pomieszczenie, jakim jest łazienka, jest najbardziej narażone na gromadzenie się osadów oraz bakterii. Pamiętaj, że nie ma jednego uniwersalnego środka do utrzymania należytej czystości i jednocześnie nadającego się do dezynfekcji łazienki. Sięgnij po sprawdzony i niezawodny zestaw ekologicznych produktów czystości Ludwik Ekologiczny, jak również Biofos Professional.

Niezawodne środki do czyszczenia łazienki

Wybierz środki czystości o bardzo wysokim stężeniu składników aktywnych, które zapewniają najwyższą efektywność sprzątania pomieszczeń. Dzięki nowoczesnej formule produktów, czyszczenie łazienki sprawi wiele przyjemności w uzyskaniu zamierzonego efektu. Jednak zanim przystąpisz do sprzątania armatury w łazience, zakup niezbędne preparaty do:

  • czyszczenia toalet,
  • usuwania osadów z mydła i kamienia,
  • szyb i glazury,
  • usuwania zarodników pleśni.

Sposoby na walkę z kamieniem i rdzą

Utrzymanie w odpowiedniej czystości kabin natryskowych jest wyczerpujące. Decydując się na zakup płynu do czyszczenia kamienia i rdzy Ludwik, stwierdzisz, że jeszcze nigdy tak łatwo nie było utrzymać łazienki w nieskazitelnej czystości. Preparat ten już po pierwszym zastosowaniu przynosi natychmiastowe efekty.

Ponadto czyszczenie toalet nie zawsze przynosi zamierzony sukces. Często pozostaje kamień i uporczywe zabrudzenia. Biofos Professional Żel do WC skutecznie zwalczy wszelkie bakterie i zanieczyszczenia toalety. Systematyczne stosowanie żelu przyczyni się do niepowstawania osadu i nalotu kamienia.

Glazura i terakota bez smug

Z pewnością nie raz zauważyłeś, że na płytkach, glazurze oraz terakocie pozostawały smugi i cienie po nieprofesjonalnych środkach czystości. Jeśli zastosujesz Ludwik Płyn do mycia glazury i terakoty będziesz oczarowany, że tylko dwie nakrętki płynu rozcieńczone w 5 l wody są w stanie sprawić, że cała Twoja łazienka będzie lśnić! Przy silnych zabrudzeniach należy nanieść niewielką ilość płynu na zwilżoną ściereczkę i następnie przetrzeć. Preparat jest niezawodny, pozostawiając przy tym przyjemny oraz trwały zapach świeżości.

Łazienka o świeżym i pięknym zapachu

Specyficzne pokoje wymagają częstego i intensywnego sprzątania. Jednocześnie nie należy zapominać o świeżym i ładnym zapachu w łazienkach, ponieważ dzięki niemu od razu przebywanie w takim pomieszczeniu staje się przyjemniejsze. Przepiękna oraz aromatyczna woń świeżych kwiatów utrwali świeżość i higieniczną czystość. Trwały neutralizator zapachów ułatwi to zadanie.

Dezynfekcja łazienki – na co zwrócić uwagę?
Dezynfekcja łazienki – na co zwrócić uwagę?
Materiał partnera.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *