Jak wykonać manicure hybrydowy?

Jak wykonać manicure hybrydowy?

Zadbane dłonie są naszą wizytówką, dlatego też warto dbać o nie przez cały rok. Wiele z nas decyduje się na wykonywanie manicure hybrydowego, który nie tylko atrakcyjnie wygląda, ale jest także bardzo trwały. Noszenie takiego lakieru często chroni paznokcie przed złamaniami i odbarwieniami.

Kiedyś manicure wykonywało się jedynie w salonach kosmetycznych, jednak w obecnych czasach wystarczy kilka gadżetów, by malować paznokcie w domowym zaciszu.

Sprawdź także: Maska do włosów z kisielu

Manicure hybrydowy krok po kroku

Pierwszym etapem manicure hybrydowego jest przygotowanie paznokcia. W tej sytuacji musimy wziąć odpowiedni pilnik i zmatowić płytkę, a także nadać jej odpowiedni kształt.

Następnie paznokieć trzeba przemyć specjalnym płynem o nazwie cleaner. Po przygotowaniu płytki nakładamy bazę, która zabezpieczy paznokieć i odżywi go. Bazę, tak jak każdą warstwę lakieru, należy utwardzić w lampie LED przez 30 – 40 sekund. Po nałożeniu bazy możemy nałożyć warstwę wybranego przez nas koloru.

Po trzymaniu dłoni pod lampą używamy topu, który pełni rolę warstwy ochronnej. Dodatkowo nadaje także błysk lub mat, w zależności od tego, jaki produkt wybierzemy. Po utwardzeniu lakieru w płytce możemy cieszyć się już pięknymi, trwałymi paznokciami.

W zależności od preferencji możemy używać także ciekawych ozdób w formie naklejek, kryształków i pyłków, które sprawia, że paznokcie będą jeszcze piękniejsze.

Jak wykonać manicure hybrydowy?
Jak wykonać manicure hybrydowy?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *