Squla.pl

Matematyka, język angielski a może historia czyli, jak zainteresować dziecko do nauki?

Dzieciaki kochają zostawiać wszystko na ostatnią chwilę a nauka mogłaby dla nich nie istnieć. Rodzic każdego dnia staje przed ogromnym zadaniem by zmotywować dzieciaki do nauki. Wszystko jest ważniejsze od dodawana, odejmowania czy nauki dat z pierwszej wojny światowej.

Z kolei sięgnijmy pamięcią do tych lat beztroskich sami woleliśmy zabawę z rówieśnikami, wymianę karteczek do segregatora czy wspólne przechadzki po zakazanych miejscach. W dzisiejszych czasach już istnieje wiele możliwości do zachęcenia i zainteresowania dziecka nauką.

Squla – platforma rozrywkowo – naukowa

Squla to platforma rozrywkowo – naukowa, której celem jest miedzy innymi rozwiniecie zainteresowań i talentów Twojego dziecka. Za pomocą urządzeń elektronicznych dziecko może w każdej chwili nie tylko dobrze się bawić ale i jednocześnie przyswajać wiedzę.

Wystarczy założyć konto by Twoja pociecha dostała dostęp do świata nauki i zabawy. Możemy wykupić dostęp roczny za 14,99 zł za każdy miesiąc, płacąc z góry, lub zapłacić 24,99 za miesiąc. Jeżeli nie chcesz kupować tak zwanego „kota w worku” możesz skorzystać z wersji demo. W ten sposób sprawdzisz czy Twoje dziecko się tym zainteresuje a Ty masz możliwość zobaczyć, jak to wygląda.

Squla.pl
zdjęcia: Squla.pl

Co oferuje platforma do nauki

Squla oferuje naukę od 3-12 lat. Nauka podzielona jest na kilka etapów przedszkole, zerówka, klasa 1-6. To Ty wybierasz odpowiedni opcję i możesz w panelu rodzica zobaczyć jego wyniki. Form przyswajania wiedzy jest bardzo dużo np. gra w memory, gra w której dziecko nie tylko ćwiczy koncentrację bo musi zapamiętać dwa obrazki ale również uczy się sprawności i refleksu. Interesującym rozwiązaniem jest również gra w koszykówkę, gdy dziecko trafi piłką do kosza dostaje zdanie z języka angielskiego. Musi przetłumaczyć słówko wtedy przejdzie na kolejny poziom.

Każda pomyłka będzie odnotowana na Waszym koncie, to tez informacja dla Ciebie by jedząc śniadanie czy wychodząc do szkoły by to powtórzyć. Ponadto dziecko po ukończeniu danego materiału za każda poprawna odpowiedź dostaje wirtualne pieniądze. Po uzbieraniu odpowiedniej kwoty, można wymienić to na nagrody.

Squla w swojej ofercie ma np. prenumeratę czasopisma „ Kumpel” , e-karty prezentowe do Empiku, na Allegro, nagrody rzeczowe a nawet Voucher do kina. Platforma Squla to świetny sposób na przemycenie nauki do zabawy. Dziecko myśli, że może korzystać z komputera dowoli, nie sięgając do książek a jednocześnie poprzez zabawę nadrabia zaległości z matematyki, przyrody, historii, języka polskiego, muzyki czy języka niemieckiego.

Czy warto korzystać z platformy?

Warto polecić tę platformę każdej rodzinie gdzie maluchy są oporne na naukę bo nic tak nie cieszy, jak zadowolone dziecko z przyniesionej piątki z matematyki a im więcej dziecko poświeci czasu na naukę tym więcej ma czasu dla siebie. Coraz częściej spotyka się, że w szkole prowadzone są lekcje za pomocą Squla, nauczyciel może założyć konto i każdemu dziecku indywidualnie przypisywać zadania do wykonania –każdy rozwija się w swoim indywidualnym tempie. W ten sposób można przeanalizować poziom i bolączki każdego dziecka. Tą wiedzę przekazać rodzicom i powtórzyć ją  domu.

 

Redakcja nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *