Jakie torby damskie są teraz w modzie
Moda

Jakie torebki damskie są teraz w modzie

Każdej przedstawicielce płci pięknej trudno jest sobie wyobrazić dzień bez torebki. O ile kobieta poradzi sobie bez samochodu czy telefonu, to brak torby wiąże się z zupełną dezorganizacją i chaosem w ciągu dnia. Panie w torebkach noszą dokumenty, pieniądze, kosmetyki, ale też jedzenie i wszystko co warto mieć w każdej chwili pod ręką.

Dodatki do stylizacji

Każda kobieta wie, że warto zwracać uwagę na wszystkie elementy podczas wybierania stylizacji. Jednym z nich są torby damskie. Niezależnie od reprezentowanego przez nas stylu, należy przyznać, że torba to jeden z ważniejszych akcesorów w damskich stylizacja, a także najbardziej praktyczny, ponieważ mieści wiele potrzebnych nam na co dzień przedmiotów.

Wybierając torbę, kierujemy się wieloma kryteriami, między innymi wielkością, kolorem, sposobem zamykania oraz ogólnym dopasowaniem do stylizacji. Modne torebki możemy znaleźć niemalże w każdej sieciówce i nie tylko.  Damskie torby możemy podzielić na wiele kategorii, między innymi duże, pakowne shopperki czy listonoszki, mniejsze torby kuferki czy worki, a także całkiem małe nerki lub kopertówki.

Każda z pań z pewnością znajdzie coś dla siebie i swojego stylu, aby całkowicie dopełniać swoje stylizacje, w każdym najdrobniejszym nawet szczególe.

Uniwersalny kolor

Na rynku istnieje niezliczona ilość kolorów i materiałów, z których szyte są torebki damskie, możemy je wybierać do woli. Nawet jeśli mamy problem ze znalezieniem interesujących nas akcesoriów możemy uwzględnić uszycie torby na zamówienie, zgodnie ze swoimi preferencjami.

Prawda jednak jest taka, że najczęściej wybieramy czarne torebki damskie, ponieważ pasują do każdej stylizacji i do każdej okazji.

Jaki fason torebki damskiej wybrać

Torebki damskie są dostępne w przeróżnych fasonach. Istnieją modele do noszenia zarówno za rączkę, jak i na pasku. Najpopularniejszy ostatnio fason to zdecydowanie shopperki, które podbiły rynek. Ten model jest funkcjonalny, a zarazem stylowy i modny. Kobiety doceniają go za to, że sprawdza się w każdej sytuacji, zarówno na zakupach, jak i w pracy czy na spacerze z dziećmi. Najtrwalsze torebki powstają ze skóry.

Jakie torby damskie są teraz w modzie
Jakie torby damskie są teraz w modzie

Jednak dla fanek ekologii dostępne są równie solidne produkty z ecoskóry. Wiele pań decyduje się na torby materiałowe z ciekawymi nadrukami. Niektóre napisy mają po prostu bawić, inne reklamują np. książki lub wydarzenia, a jeszcze inne edukują. Dzięki temu okazuje się, że ze zwykłej torebki można zrobić ciekawy przedmiot, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale również pozwoli właścicielce na wyrażenie siebie.

Najcenniejsze torebki na świecie pochodzą z domu mody Chanel, a ich ceny sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments