Kolorowe donice do domu i ogrodu

Kolorowe donice do domu i ogrodu

Jeśli jakaś część domu jest naprawdę piękna, to jest nią ogród. Trzeba jednak mieć świadomość, że wymaga on szeregu zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych, które koniecznie trzeba przeprowadzić by nabrał blasku i koloru.

Jeśli masz ogród i chcesz go ozdobić w oryginalnej formie doniczkami o różnych rozmiarach, kolorach i kształtach to jest to Twój artykuł. Przede wszystkim warto wiedzieć, że dekorowanie ogrodu nie musi być drogie. W tym artykule pokażemy Ci kilka sposobów na udekorowanie ogrodów kolorowymi doniczkami. Kolorowe donice ogrodowe to przedmioty dekoracyjne, które umożliwią Ci wcielenie się w role ogrodnika, architekta i umożliwią tworzenie bezprecedensowego wystroju w ogrodzie. Duże donice wielokolorowe posłużą Ci do uprawiania roślin zielonych lub eklektycznych kwiatów jakie tylko sobie wymarzysz.

Kolorowe donice, to gra kolorytem kwiatów i donic

Kolorowe donice ogrodów kwiatowych oraz jaskrawe donice na tarasstaną się elegancką i stylową ozdobą Twojej przestrzeni domowej. Możesz wybrać okazy szerokie o wydłużonej sylwetce mieszczące rzędy roślin, a także donice dostosowane do pojedynczej rośliny, zwykle mające wysoką formę. Jeśli nosisz się z zamiarem trzymania ich na tarasie, sprawdź w specyfikacji, czy są mrozoodporne i odporne na promieniowanie UV. Wbudowany system nawadniania będzie dobrym rozwiązaniem i ułatwi Ci pielęgnację roślin, zwłaszcza tych wymagających.

Kolorowe donice do gabinetu, salonu i wszędzie tam gdzie chcesz

Kolorowe donice możesz wykorzystać także w salonie lub jako donice do gabinetu. Ważne, zwróć uwagę na design, by wybrany kolor donicy był nie tylko praktyczny, ale również estetyczny i elegancki. Zone Pots oferuje nowoczesne donice geometryczne oraz klasyczne z wyostrzonymi krawędziami. Oba warianty doskonale wpisują się w każdą przestrzeń. Mogą zostać postawione na wysokości na stalowym przestrzennym stelażu, wykonanym w tym samym kolorze. Warto zwróć uwagę na niecodzienne donice podświetlane  w wersji Light i Led, które mogą być pierwszorzędnym dodatkiem do salonu, sklepu, kawiarni, hotelu, a także domowej sypialni.

Kolorowe donice
Kolorowe donice

Wielkie donice kolorowe mają wiele innych zalet

Nasze kolorowe donice do domu i ogrodu to produkt krajowy. Są wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, są mrozoodporne i mogą być eksponowane również na zewnątrz. Nie straszne im srogie mrozy i zawierucha jesienna. Charakteryzują się odpornością na niedogodne czynniki atmosferyczne, są odporne na uderzenia, zadrapania, niskie temperatury, opady deszczu i promieniowanie UV. Zostały wykonane z surowców wysokiej jakości, takich jak polietylen PE, laminat, aluminium, stal nierdzewna, dlatego posłużą Ci przez lata. Wybierz swoje szlagierowe kolorowe donice i przekonaj się sam!

Materiał partnera.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *