Książka DARK - Ada Tulińska

Książka DARK – Ada Tulińska

Skye główna bohaterka książki to kobieta, która do tej pory nie zaznała szczęścia w miłości. Pomimo spełnienia w życiu zawodowym coraz silniej odczuwa brak partnera. Jej wymagania co do idealnego kandydata nie dla wszystkich są zrozumiałe.

Skye poszukuje dla siebie mężczyzny, który nie tylko będzie dobry i czuły, ale który również będzie w stanie zaspokoić wszystkie jej fantazje erotyczne. Wszelkiego rodzaju poszukiwania drugiej połówki typu randka w ciemno dotychczas kończyły się fiaskiem. Jednak życie Skye diametralnie się zmieni po założeniu konta na Ekstremum. Erotyczna aplikacja sprawi, że w jej życiu pojawi się tajemniczy Jayden.

Czy faceci idealni istnieją? Bohaterka książki uważa, że Jayden taki właśnie jest. Jednak z czasem na jaw zacznie wychodzić jego mroczna strona. Szantaże, kłamstwa, kradzież danych czy może poczucie spełnienia najskrytszych fantazji?

Czy Skye uda oprzeć się urokowi przystojnego kochanka? Czy tytułowa bohaterka zostanie oszukana i porzucona ze złamanym sercem? A może między nią i Jaydenem narodzi się prawdziwe, głębokie uczucie?

Czy to książka z gatunku „erotyki”?

Książka „Dark” to bardzo fajna pozycja z gatunku erotyki. Autorka zadbała o trzymanie czytelnika w napięciu. Intrygi, tajemnicze historie, romans i mroczna strona internetowych wpisów. Bardzo fajnie wykreowane postacie umiejscowione w bliskiej nam rzeczywistości.

Powieść porusza wszystkie uczucia czytelnika od uśmiechu, wzruszenia, smutku, zdziwienia aż po rumieńce wstydu. Oto właśnie co czeka na wszystkich czytelników. Książka jest bardzo wciągająca. Nie sposób jej odłożyć na półkę. Zakończenie jest bardzo nieprzewidywalne. Przez czas jej czytania można snuć bardzo różne domysły, na temat tego, kto ukrywa się pod postacią Jaydena.

Książka DARK - Ada Tulińska
Książka DARK - Ada Tulińska

O czym jest opisana historia w książce?

Stworzona w powieści historia sprawia, że czytelnik może odnaleźć w niej siebie. Przedstawia ona bowiem bardzo bliskie nam obecnie problemy i trudności takie jak stalking, hakerstwo i ukrywanie swojej prawdziwej tożsamości. Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia mógł znaleźć się na miejscu głównej bohaterki.

Skye podkreśla jak ważny jest dla niej Jayden “Część mnie, którą staram się ukryć, bo się jej wstydzę. Czuję, że to jemu mogłabym się zwierzyć ze swoich najskrytszych pragnień i nigdy by mnie nie wyśmiał”. Relacja tej dwójki jest intrygująca i niebezpieczna, jednak główna bohaterka nie potrafi i nie chce jej odpuścić.

Historia przypadnie do gustu prawdziwym wyjadaczom romansów i erotyków. Autorka pokazała się z nowej bardziej mrocznej strony, jednak całość książki jest w dobrym guście i smaku. Wielka szkoda, że książka jest jednotomowa po przeczytaniu „Dark” mam ochotę poznać dalsze losy Skye.

Więcej nowości znajdziesz w księgarni internetowej.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *