Książka na weekend - “Pakiet Rodzina Monet. Królewna"

Książka na weekend – “Pakiet Rodzina Monet. Królewna”

Książka “Pakiet Rodzina Monet. Królewna” to wręcz idealna propozycja dla osób, które od książki oczekują czegoś znacznie więcej niż tylko historii. Tutaj główną rolę grają emocje i to, w jaki sposób sobie z nimi radzić w przeróżnych sytuacjach.

Wbrew pozorom odgrywają one bardzo ważną rolę, mimo że często są pomijane. Druga szansa bywa tą, która właściwie można wykorzystać, jednak czy zawsze? Z pewnością książki sprawdzą się wśród młodych kobiet, które dopiero odkrywają uroki życia i nie za bardzo wiedzą, jak sobie z nimi radzić.

Drugi tom to kontynuacja przygód młodej kobiety. 

“Pakiet Rodzina Monet. Królewna” – o czym jest książka

Drugi tom jest zwyczajnie kontynuacją przygód, które pojawiły się w pierwszym tomie, ale również tych, publikowanych na Wattpadzie, Hailie oraz jej pięciu braci. Pozornie może się wydawać, że dziewczynom jest zawsze łatwiej, jednak tutaj sytuacja wymaga odpowiedniego podejścia. W życiu młodej dziewczyny pojawia się tajemniczy mężczyzna i dzieje się to w trakcie rodzinnych wakacji w Tajlandii. W jaki sposób poradzić sobie z tą sytuacją? Jak bohaterka poradzi sobie z wyzwaniami, które stawia przed nią życie? Pieniądze, niebezpieczeństwo i poświęcenie sprawiają, że książka trzyma w napięciu. 

Książka na weekend - “Pakiet Rodzina Monet. Królewna"

“Pakiet Rodzina Monet. Królewna” – dlaczego warto przeczytać?

Po książkę warto sięgnąć właściwie w każdym wieku. Przede wszystkim jest ona skierowana do młodych dziewcząt, które dopiero wchodzą w dorosły wiek. Jednak prawdą jest, że każda czytelniczka znajdzie coś dla siebie.

W książkach Marczak jest sporo emocji, dlatego osoby, które nie do końca sobie z nimi radzą, mogą zastanowić się nad tym, jak same by zareagowały na konkretne sytuacje. Często właśnie w ten sposób można poznać smak życia, które jest skrajnie różne od tego, które się zna. Często ludzie boją się sięgać po spełnienie swoich marzeń, a przecież jeśli my sami po nie nie sięgniemy, to nie mają szans na realizację.

Książka “Pakiet Rodzina Monet. Królewna” zachwyca językiem, jakim jest napisana, ale także trzyma w napięciu. Pokazuje, w jaki sposób radzić sobie z emocjami, zmusza poniekąd czytelnika do tego, by zastanowić się nad tym, jak sam zareagowałby na konkretne zdarzenia.

Często czytanie takich historii zmusza do zastanowienia się nad sobą, swoim postrzeganiem świata, ale także otwiera na to, że świat innych może być skrajnie różny od tego, co znamy. Przygody tej młodej dziewczynki pokazują, że nas samych także może spotkać coś niesamowitego. Wystarczy otworzyć książkę, by wejść w zupełnie inny świat, taki który zachwyci, być może także przerazi, ale jednocześnie zmusi do zmiany postrzegania tego, co jest nam dobrze znane. 

Książka na weekend - “Pakiet Rodzina Monet. Królewna"

“Pakiet Rodzina Monet. Królewna” – o autorze

Weronika Marczak zdobyła popularność za pośrednictwem Wattpadzie, gdzie swoje początki miała właśnie Rodzina Monet. W późniejszym czasie zdecydowała się na wydanie papierowe, które także cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

Jeśli szukacie innych ciekawych książek to z całą pewnością zerknijcie tutaj, na polecane książki.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *