Pedicure Hybrydowy - trwały pedicure na wakacyjne wyjazdy

Pedicure Hybrydowy – trwały pedicure na wakacyjne wyjazdy

Wybierając się na urlop koniecznie trzeba pamiętać o pielęgnacji stóp. Pedicure wykonany lakierami hybrydowymi pozwoli długo cieszyć się pięknymi paznokciami bez zmartwień o to, że lakier odpryśnie.

Jakie są zalety manicure hybrydowego?

Zaletą lakierów hybrydowych jest ich odporność na ścieranie. Ten rodzaj lakieru jest o wiele trwalszy niż manicure robiony klasycznymi lakierami. można bez obaw chodzić stopami po piasku i mieć pewność, że kolor utrzyma się na paznokciach nawet do 4 tygodni. Hybryda jest doskonałym środkiem zabezpieczającym przed czynnikami zewnętrznymi powodującymi żółknięcie paznokci. Lakier hybrydowy nie niszczy paznokci.

Pedicure hybrydowy jest zabezpieczany topem, który przez długi czas pięknie się błyszczy. Niesamowitą zaletą jest fakt, że po wykonaniu zabiegu stopy od razu można włożyć w buty mając pewność, że lakier pozostanie nienaruszony.

Gdzie można zrobić pedicure hybrydowy?                                  

Pedicure hybrydowy można zrobić samodzielnie w domu, jednak w trosce o swoje paznokcie lepiej skorzystać z usług profesjonalnych kosmetyczek. Pedicure hybrydowy Warszawa to profesjonalna usługa pedicure hybrydowego. Każdy znajdzie coś dla siebie wśród szerokiej gamy kolorów, które nawet po długim czasie pozostają piękne, błyszczące i zachowują głębie koloru.

Profesjonalny zabieg polega na wykonaniu pachnącej kąpieli stóp z dodatkiem aromatycznych soli. Taka kąpiel ma właściwości rozmiękczające naskórek, który łatwiej jest usunąć frezarką. Kolejnym krokiem jest przygotowanie paznokci, czyli opiłowanie ich oraz usunięcie skórek. Ostatnim krokiem jest nałożenie bazy, koloru i topu, po każdej z tych czynności lakier musi być utwardzany w profesjonalnej lampie UV. Po wykonaniu tego przyjemnego zabiegu można swobodnie założyć buty, ponieważ lakier jest tak utwardzony, że na pewno nie odpryśnie ani się nie rozmaże.

Każda kobieta powinna podchodzić do pielęgnacji całościowo. Oprócz manicure i pedicure najpopularniejszym zabiegiem w tym sezonie staje się oczyszczanie wodorowe.

Na czym polega ten proces? Jest to wprowadzenie niewielkich cząsteczek wodoru w głębokie warstwy skóry, maja one właściwości silnie oczyszczające, a skóra natychmiast staje się odświeżona.

Pedicure i manicure hybrydowy są niesamowicie popularne, a szeroka gama kolorów pozwala na wybór barw odpowiednich do odcieni skóry lub okazji. Lakier może być jednobarwny lub wybrać zwariowane zdobienia.

Pedicure Hybrydowy - trwały pedicure na wakacyjne wyjazdy
Pedicure Hybrydowy – trwały pedicure na wakacyjne wyjazdy
Materiał przygotowany wraz z Partnerem.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *