Piekielna głębia 3

Piekielna głębia 3 już na DVD

Trzecia część kultowej serii o genetycznie zmodyfikowanych drapieżnikach z głębin oceanu – „Piekielna głębia 3” to pozycja obowiązkowa dla fanów filmów katastroficznych i sensacyjnych. Film dostępny wyłącznie na DVD od 12 sierpnia. Przygotuj się na powrót do głębi tak piekielnej, jak nigdy dotąd!

Trzecia część fabularnej serii „Piekielna głębia”. Na wyspie Little Happy dr Emma Collins i jej zespół monitorują szkółkę morską, w której rozmnażają się żarłacze białe. Sielankowa egzystencja wioski zostaje przerwana, gdy były chłopak Emmy przybywa w poszukiwaniu trzech morderczych rekinów, których matka, Bella, została genetycznie zmodyfikowana, aby być bardzo inteligentną… i niebezpieczną istotą. Potomstwo Belli odziedziczyło geny zabójców i jeśli zdoła przekazać je dalej, życie, jakie znamy, może skończyć się bezpowrotnie.

Gwiazdą „Piekielnej Głębi 3” jest Tania Raymonde (serial „Zagubieni”) wcielająca się w postać Emmy Collins, biolożki morskiej, która stara się uczynić świat lepszym miejscem. Rolę Richarda Lowella odgrywa Nathaniel Buzolic („Przełęcz ocalonych”), portretując byłego chłopaka głównej bohaterki, który wybrał pieniądze zamiast etyki. W pozostałych rolach zobaczymy Emersona Brooksa („MacGyver”), Brena Fostera („Ostatni statek”) i japońską gwiazdę, Reinę Aoi jako Miyę, stażystkę, która jest częścią małego zespołu badawczego Emmy, stacjonującego na Kanale Mozambickim.

Byliśmy zachwyceni sukcesem drugiej części filmu – powiedział Tom Keniston, producent wykonawczy – dzięki „Piekielnej głębi 3” możemy wykorzystać sukces serii opowiadając nową historię, która zapewni widzom ogromne wrażenia i niezwykłe emocje, jakich oczekuje się od filmów spod szyldu „Piekielna głębia.”

Seria „Piekielna głębia” jest uznawana za kultową od ponad dwóch dziesięcioleci – powiedziała Mary Ellen Thomas, starszy wiceprezes Warner Bros. Home Entertainment. Dzięki najnowszej części wszyscy miłośnicy filmów akcji i rekinów będą bardzo usatysfakcjonowani. Wiemy, że film będzie hitem zarówno dla nowych, jak i istniejących już fanów serii.

Film wyreżyserował John Pogue („Uśpieni”), za cenariusz odpowiedzialny jest Dirk Blackman („Outlander”). Tom Keniston („Piekielna głębia 2”) jest producentem wykonawczym. Film produkowany jest przez Hunta Lowry („Donnie Darko”) i Patty Reed („Pure Country Pure Heart”) dla Roserock Films. W skład zespołu kreatywnego wchodzą autor zdjęć filmowych – Michael Swan, scenograf – Franz Lewis, projektant kostiumów – Ruy Fillipe oraz reżyserka castingu Harriet Greenspan w USA, Annelie Powell w Wielkiej Brytanii i Bonnie Rodini w Południowej Afryce.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

  • „Piekielna głębia 3”: Walka na śmierć i życie
  • Tonąca scenografia i rekiny: Jak powstawała „Piekielna głębia 3”
Piekielna głębia 3
klienta
Piekielna głębia 3
Piekielna głębia 3
Piekielna głębia 3
Piekielna głębia 3
Piekielna głębia 3
Piekielna głębia 3
Notka prasowa.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *