Randka, para

5 pomysłów na udaną randkę

Szukasz pomysłu jak spędzić czas z nowo poznanym mężczyzną, jak zaplanować kolejną rocznicę związku czy może na nowo rozpalić małżeński żar? Poniżej przedstawiamy pięć sposobów na to, aby spędzić niezapomniany czas we dwoje.

Randki ekstremalne

Skoki na bungee, ze spadochronem, ekstremalna kolejka górska a może lot w tunelu aerodynamicznym? Z pewnością zrobienie czegoś pierwszy raz razem, szczególnie czegoś tak ekscytującego, spaja związek. Jest to doskonałe rozwiązanie dla związków z długim stażem kiedy wydaje nam się, że wyczerpaliśmy już wszystkie pomysły na randkę. Ekstremalna randka na początku znajomości? Jak najbardziej, ale ostrożnie i tylko pod warunkiem, że znamy te osobę na tyle dobrze, by wiedzieć, że przyjmie ten pomysł z aprobatą.

Skok ze spadochronem

Randki „doszkalające”

Także robimy razem coś nowego ale w wersji „soft”. Może jakiś wspólny kurs? Fotograficzny, kurs masażu, kurs ceramiki… jest tego obecnie mnóstwo. Zróbmy razem coś, co oboje chcieliśmy zrobić ale nigdy nie było na to czasu albo zaraźmy partnera naszą pasją. Może na takim kursie dowiemy się czegoś nowego o nawet długoletnim partnerze?

Randki klasyczne

Nigdy nie wyjdą z mody. Niby to takie popularne, ale kino plus kolacja to zestaw, który od lat wybieramy na rocznicę czy pierwsze spotkania. Nie ma w tym nic złego. Wybierzmy lekką komedię przy której się wyluzujemy i już mamy wspólny temat do luźnej rozmowy na kolacji. Może zamiast wybierania od lat tej samej restauracji zróbmy mały rekonesans i wybierzmy się na poszukiwania nowych smaków i ciekawych miejsc?

Para na rowerze

Randki z grami planszowymi

Gry planszowe to rozrywka dla dzieci? Nic bardziej mylnego! Obecnie gry planszowe przeżywają renesans, na rynku istnieje mnóstwo pozycji, które wymagają od nas zdolności logicznego myślenia ale także wywołują salwy śmiechu.

Możemy wybrać gry, które w luźny sposób pozwolą nam się dowiedzieć czegoś więcej o drugiej osobie. Małżeństwa i pary z dłuższym stażem mogą wybrać gry z delikatnym podtekstem. Taki wieczór „na luzie” to doskonały pomysł aby na nowo rozpalić żar związku. Śmiejąc się w towarzystwie bliskiej osoby poczujemy się jakbyśmy zakochiwali się na nowo.

Randki bardzo romantyczne

Droga z płatków róż wiodąca do sypialni, szampan i truskawki, wspólna kąpiel w wannie pełnej piany? Brzmi jak wyjęte prosto z romansu ale mnóstwo kobiet marzy od czasu do czasu o takiej randce.

Część mężczyzn też, chociaż nie zawsze się do tego przyznają. Klasyka gatunku wcale nie jest zła!

Wino, świece

Niezależnie od tego co wybierzecie najważniejsze jest, by randka była dla nas dwoje. Wyłączcie telefony, zostawcie w domu codzienne zmartwienia. Wyluzujcie się i bawcie dobrze, niech pomysły na randkę nigdy się nie kończą.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *