koszula w krate 1200x800 1
Moda

Czy koszule w kratę są modne

Czy koszule w kratę są modne? Jak najbardziej. Koszule w kratę co roku przewijają się w trendach wiosennych i jesienno- zimowych. Pokazują one nie tylko zamiłowanie do muzyki, ale również do mody i swojego własnego stylu. Obecnie doceniane są nie tylko beże, czerń i brązy, ale coraz częściej wybieramy koszule w bardziej jaskrawych kolorach – czerwień, odcienie żółtego.

Koszule w kratę są modne

Ten typ stroju to nie tylko symbol ponadczasowej elegancji, ale to odrobina sportowego trendu. Koszule w kratę to już nie tylko proste kołnierzyki i rękawy zapinane na guzik. Projektanci poszli znacznie dalej w swoich propozycjach. Znajdziemy teraz na tego typu koszulach różnego rodzaju naszywki, falbany itd.

Decydując się na wybór koszuli w kratę bardzo często wzorujemy się na zestawieniach jednego z największych zwolenników koszul w Polsce – Roberta Kupisza. Jednak koszule są modne na całym świecie, przewijały się na pokazach takich domów mody jak Versus Versace czy Victoria Beckham.

Do czego nosić koszule w kratę

Koszul do wyboru mamy bez liku. Jedna z naszywkami, inne z prostymi rękawami zapinanymi na guziki, a inne z falbanami. Koszulę możemy założyć nie tylko do granatowych jeansów, ale również idealnie sprawdzi się do lnianych spodni zakładanych w dużo cieplejsze dni.

Rękawy możemy nosić podwinięte, albo opuszczone i zapięte na guzik.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments