Davines OI OIL – olejek silnie upiększający włosy

Davines OI OIL – olejek silnie upiększający włosy

Matowe, pozbawione witalności włosy mogą wyglądać znacznie lepiej, jeśli do codziennej stylizacji włączymy naturalne olejki pielęgnacyjne. Dobrym rozwiązaniem jest zakup gotowego produktu przeznaczonego do upiększania włosów. Specjalnie w tym celu powstał olejek Davines Oi Oil, który nosi dumną nazwę „absolutnie upiększającej mikstury”.

Davines OI OIL Absolute Beautifying Potion With Roucou Oil – za tą nazwą kryje się dosyć nietypowy produkt: oprócz naturalnych olejków zawiera on bowiem szereg opracowanych w laboratoriach silikonów syntetycznych nowej generacji, które powlekają włosy mikroskopijną otoczką wzmacniając ich blask.

Wszechstronność Davines Oi Oil

Olejek można stosować jako wzmacniającą włosy odżywkę bez spłukiwania lub jako lotion do stylizacji włosów. Nie wymaga spłukiwania, można go aplikować na suche i/lub wilgotne włosy.

Davines Oi Oil tworzy termoochronną warstwę na powierzchni włosa, dzięki czemu nie wysychają one podczas suszenia, nie zagrażają im też promienie słoneczne. Absolute Beautifying Potion jest miksturą, która ułatwia rozczesywanie cienkich, splątanych kosmyków, wygładza je i potęguje blask. Dzięki temu nawet wyjątkowo matowe pasma wyglądają na zdrowsze.

Skład Davines Oi Oil

Davines Oi Oil zawiera trzy naturalne olejki, o właściwościach regenerujących i wzmacniających włosy:

  • olejek roucou – silny przeciwutleniacz poprawiający wewnętrzne struktury włosa
  • olejek słonecznikowy – dostarcza niezbędnych witamin i minerałów
  • olej buriti – silnie nawilża włosy i pielęgnuje zniszczone końcówki

Oleje syntetyczne odpowiedzialne są za ochronę włosa i wzmacniają blask, sprawiając, że każdego ranka włosy wyglądają zdrowo i są odporne na zniszczenia.

Przeznaczenie Davines Oi Oil

Davines OI OIL Absolute Beautifying Potion With Roucou Oil występuje w jednej wersji i przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Można go stosować codziennie, a nawet kilka razy w ciągu dnia – zawsze wtedy, gdy włosy straciły kondycję i blask. Olejek Davines Oi Oil można nakładać na całe włosy, z pominięciem skóry głowy. Nie zmienia koloru włosów blond i nie przeciąża fryzury.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *