Gdzie spędzić sylwestra - nasze top3

Gdzie spędzić sylwestra – nasze top3

Zbliża się koniec roku, a wraz z nim sylwester, który każdy z nas chciałby spędzić na dobrej rozrywce. Puby i restauracje już szykują oferty imprez sylwestrowych, podobnie jak włodarze największych miast w Polsce i stacje telewizyjne.

Część osób znużona odbywającymi się od lat fetami, którym towarzyszy hałas i huk petard szuka czegoś niebanalnego, tak aby spędzić ten jedyny dzień w roku w sposób oryginalny i zapamiętać go na lata.

Przeczytaj również: Jesienne kozaki do 150 PLN

Oto nasze 3 pomysły na sylwestra

  1. Sylwester w kopalni – zarówno w kopalniach węgla kamiennego na Górnym Śląsku (kopalnia Luiza w Zabrzu), jak i w kopalniach soli w Wieliczce i Bochni funkcjonują podziemne restauracje i puby, które organizują eventy, w tym imprezy sylwestrowe. Sylwester pod ziemią to jedna z oryginalniejszych propozycji.
  2. Sylwester na basenach termalnych – nietypowo możemy spędzić sylwestra kąpiąc się i bawiąc w jednym z ośrodków termalnych na Podhalu, w Białce Tatrzańskiej, Chochołowie lub Bukowinie.
  3. Sylwester w pociągu – Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie organizuje od kilku lat imprezy  sylwestrowe w jadącym pociągu. Jest to niewątpliwie jedna z oryginalniejszych propozycji spędzenia sylwestra.

Przedstawione powyżej nasze top3 pomysłów na sylwestra dowodzi, że można ten dzień spędzić w sposób nietypowy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *