Seks w ciąży

Gra wstępna – porady dla początkujących

Gra wstępna jest jedną z najważniejszych kwestii przed odbyciem stosunku seksualnego, ponieważ dobra gra wstępna to gwarancja udanego współżycia dla obojga ludzi. Pobudza ona nas przed seksem, nastraja, jak również powiększa apetyt na seks.

Warto, aby oboje kochanków wiedzieli czego oczekują podczas gry wstępnej i co ich podnieca, ponieważ często zdarza się tak, iż kobiecie podoba się co innego, a mężczyźnie jeszcze co innego. Warto przed podjęciem tego wyzwania delikatnie podpytać partnera, jakie zachowania w łóżku preferuje, takim sposobem może być na przykład gra w pytania i odpowiedzi.

Ale teraz przejdźmy do meritum sprawy. Otóż gra wstępna jest postrzegana przez wiele par, jako początek czego fascynującego, czegoś co pobudzi nas do działania i do odczuwania jeszcze większej przyjemności. Dobra gra wstępna nie może być rytyną. Zdarza się natomiast też tak, że mężczyźni unikają gry wstępnej, ponieważ obawiają się, że zbyt szybką uda im się osiągnąć erekcję. Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka sposobów na udaną grę wstępna, po której oboje będziecie zadowoleni, a Wasze zmysły będą pragnęły powtórzyć tę sytuację kolejny raz.

Czas trwania gry wstępnej

Kobiety potrzebują na to trochę więcej czasu niż mężczyźni, z tego względu iż cykl seksualny u mężczyzny trwa około 2 minuty!

Gra wstępna - porady dla początkujących

Gra wstępna dla niego!

Pozwól, aby Twoja partnerka poczuła się komfortowo, wyjątkowo oraz daj jej odczuć, że bardzo Ci się podoba.

Następnie zachęć ją do wspólnej zabawy, wyjdź z inicjatywą – możesz zacząć od drobnych „zaczepek” i delikatnego dotykania.

Spraw kobiecie komplement, pochwal jej piękne oczy i pocałuj.

Musisz zadbać również o higienę osobistą – przecież nikt nie lubi przykrego zapachu z ust!

Nie sugeruj się także filmami dla dorosłych – w prawdziwym świecie, kobiety oczekują czułości i delikatności, to zapewni Ci sukces!

Kolejnym krokiem będzie wypróbowanie najróżniejszych technik całowania, przygryzania (pamiętaj to kobiety podnieca!), ale również głaskania. Musisz wyczuć moment kiedy po czułościach – dać jej klapsa.

Następnie stopniuj napięcie, aż do momentu głębokiego podniecenia.


Zobacz również GALERIĘ BIELIZNY EROTYCZNEJ


Gra wstępna dla niej!

Powinnaś się odstresować, podjąć wyzwanie i otworzyć się przed partnerem. Pamiętaj On wyczuwa kiedy czujesz się niekomfortowo!

Musisz zadbać o higienę osobistą i seksowną bieliznę, lecz nie zapominaj, aby na seksownej bieliźnie była również pociągająca sukienka, która rozpali jego wyobraźnię.

Naucz się swoich punktów erogennych, nie każdy mężczyzna wie, co kobietę podnieca – dlatego pokaż mu to! Jeżeli jesteś osobą, która w pełni akceptuje swoje ciało i nie ma problemu ze swoją seksualnością, możesz sama mu zademonstrować, jak powinien Cię dotykać poprzez mały pokaz erotyczny, ale pamiętaj wszystko z umiarem!

Odpowiadaj na jego pocałunki, nie bądź bierna. Całuj go w niespodziewanym momencie, rób to delikatnie i subtelnie.

Czekaj na orgazm tak długo, aż go osiągniesz. Nie wierz w kłamstwa, że to on musi pierwszy osiągnąć orgazm -Ty jesteś tak samo ważna. Jeżeli to Ci się uda, to On jeszcze bardziej będzie Cię pożądał.

Słuchaj także jego wskazówek, a jeżeli czegoś nie zrozumiesz to się nie martw, zawsze możesz zażartować i poprosić o wytłumaczenie.

Powodzenia!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *