Top3 - na jakie książki warto zwrócić uwagę?
Kultura

Top3 – na jakie książki warto zwrócić uwagę?

Pełne książek półki sprawiają, że podczas wizyty w księgarniach często zadajemy sobie pytanie: co wybrać? Pomocne mogą się w takim przypadku okazać rankingi najlepiej sprzedawanych i najwyżej ocenianych przed czytelników książek. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę? Oto top3 książki, które w ostatnich dniach pojawiły się w księgarniach.

Miejsce 3. „Inwigilacja”
Remigiusz Mróz to jeden z najpopularniejszych autorów w Polsce. Kolejny tom przygód Joanny Chyłki i Kordiana Oryńskiego to idealna propozycja dla miłośników prawa, szybkiej akcji i kryminalnej intrygi.

Miejsce 2. „Bezkres magii”
Brandon Sanderson to jedno z najważniejszych nazwisk w świecie miłośników fantastyki. „Bezkres magii„,będący zbiorem starannie wybranych opowiadań, jest zatem nie lada gratką dla polskich czytelników.

Miejsce 1. „Już mnie nie oszukasz”
Harlan Coben to znany pisarz, a jego kryminały przyciągają zarówno fabułą i wartką akcją, jak i ciekawym tłem społeczno-obyczajowym. Tym razem bohaterką książki Cobena jest Maya Stern, była oficer sił specjalnych, która stara się rozwikłać zagadkę śmierci swego męża.

Opinie innych czytelników mogą nam pomagać w podejmowaniu decyzji, mogą też zwrócić naszą uwagę na te książki, na które sami moglibyśmy nie zwrócić uwagi. Warto zatem skorzystać z czasem z porad innych i zasugerować się ich opiniami.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.