Jak samodzielnie wykonać peeling kawitacyjny?
Uroda

Jak samodzielnie wykonać peeling kawitacyjny?

Peeling kawitacyjny jest jednym z zabiegów oferowanych w salonach kosmetycznych. Cena takiej usługi to około 100 – 150zł. Ponadto często jeden zabieg nie wystarcza. Aby uzyskać widoczne efekty peelingu należy pojawić się w salonie kosmetycznym minimum 4-5 razy. To stanowi dla wielu osób zbyt duży koszt.

Na szczęście na rynku istnieje wiele urządzeń, których można bezpiecznie używać w domowym zaciszu. Ich ceny wahają się od 70zł wzwyż – polecam produkty Xiaomi. Jest to jednak dużo mniejszy koszt niż regularne wizyty u kosmetyczki.

Jak bezpiecznie wykonać peeling kawitacyjny?

Przed przystąpieniem do zabiegu należy dokładnie oczyścić twarz. Przyda się małe naczynie z wacikiem do nawilżania twarzy podczas zabiegu. Należy dokładnie przeczytać instrukcję obsługi załączoną do urządzenia i uruchomić je zgodnie z zaleceniami producenta. Następnie powoli przesuwać je po zwilżonej cerze lub innym obszarze ciała, na którym chcemy wykonać peeling. Mówi się, że najlepiej wykonywać peeling przesuwając urządzenie płynnymi ruchami od środka twarzy do zewnątrz.

Sprawdź cenę DOMOWE urządzenia do peelingu!

O czym należy pamiętać po zakończeniu zabiegu?

Po wykonanym peelingu koniecznie trzeba przemyć twarz. Wskazane jest również użycie odżywczego kremu. Nie należy wykonywać zabiegu przed ważnym wyjściem, ponieważ po wykonanym peelingu nie wskazane jest nakładanie makijażu.

Przeczytaj również: Jak poprawić kondycję skóry?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.