Santander
Lifestyle

Jak zamknąć konto w Twisto

Twisto – płatności mobilne wystartowały w Polsce już jakiś czas temu. To aplikacja i karta płatnicza, która jest z nią powiązana, mają one ułatwić robienie zakupów, nie tylko internetowych, ale także tych stacjonarnych.

Jak działa karta?

Karta działa w systemie Mastercard, dzięki temu można nią płacić wszędzie, gdzie tylko honorowane są karty tego operatora. Oznacza to, że można w ten sposób płacić niemal na całym świecie.

Jak dezaktywować konto?

Jeśli jednak komuś nie przypadnie do gustu rozwiązanie jakim jest Twisto, może łatwo zamknąć konto w Twisto. Wystarczy przesłać pisemną prośbę na adres [email protected]. Należy skorzystać z formularza odstąpienia od umowy, dostępnego po zalogowaniu na swój osobisty profil. Formularz znajduje się w sekcji dokumenty. Uwaga: konieczne jest użycie podpisu elektronicznego! Jeśli ktoś nie dysponuje możliwością złożenia podpisu elektronicznego, jest też możliwość wysłania formularza podpisanego odręcznie na adres: ul. Zgoda 3/8A, 00-018 Warszawa.

Konto będzie zamknięte w ciągu 31 dni od złożenia wniosku. Informacja o tym fakcie zostanie przesłana w wiadomości mailowej.

Sposoby na tańsze zakupy

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments