Santander
Lifestyle

Jak zamknąć konto w Twisto

Twisto – płatności mobilne wystartowały w Polsce już jakiś czas temu. To aplikacja i karta płatnicza, która jest z nią powiązana, mają one ułatwić robienie zakupów, nie tylko internetowych, ale także tych stacjonarnych.

Jak działa karta?

Karta działa w systemie Mastercard, dzięki temu można nią płacić wszędzie, gdzie tylko honorowane są karty tego operatora. Oznacza to, że można w ten sposób płacić niemal na całym świecie.

Jak dezaktywować konto?

Jeśli jednak komuś nie przypadnie do gustu rozwiązanie jakim jest Twisto, może łatwo zamknąć konto w Twisto. Wystarczy przesłać pisemną prośbę na adres [email protected]. Należy skorzystać z formularza odstąpienia od umowy, dostępnego po zalogowaniu na swój osobisty profil. Formularz znajduje się w sekcji dokumenty. Uwaga: konieczne jest użycie podpisu elektronicznego! Jeśli ktoś nie dysponuje możliwością złożenia podpisu elektronicznego, jest też możliwość wysłania formularza podpisanego odręcznie na adres: ul. Zgoda 3/8A, 00-018 Warszawa.

Konto będzie zamknięte w ciągu 31 dni od złożenia wniosku. Informacja o tym fakcie zostanie przesłana w wiadomości mailowej.

Sposoby na tańsze zakupy

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak zamknąć konto Twisto

Twisto jest to platforma, która umożliwia swoim użytkownikom dokonywanie przesunięcia terminu zapłaty w sklepie internetowym nawet na okres wynoszący czterdzieści pięć dni. Udostępnia ona atrakcyjny limit na wydatki. W ten sposób jej użytkownicy mogą otrzymać wsparcie w warunkach przejściowych kłopotów finansowych. Część osób po pewnym czasie decyduje się na twisto zamknięcie konta. Problemy ustały, pomoc nie jest już do czegokolwiek potrzebna. Często się zdarza.

Twisto jak usunąć posiada jasną procedurę. Aby to zrobić, należy przygotować wypowiedzenie. Twisto jak zamknąć wymaga wypowiedzenia napisanego odręcznie. Drukowane absolutnie nie będą akceptowane. Należy w nim podać PESEL oraz adres mailowy konta. W ten sposób twisto może zweryfikować wnioskodawcę.

Opcjonalnie można podać powód twisto zamknięcie konta, nie jest to jednak obowiązkowe. Pismo należy wysłać na adres korespondencyjny firmy. Twisto przeprowadzi twisto zamknięcie konta w terminie do trzydziestu dni od momentu przyjęcia wypowiedzenia.