Kobieto! Twoje piersi wołają o poprawnie dobrany stanik!

Kobieto! Twoje piersi wołają o poprawnie dobrany stanik!

Spotyka to zazwyczaj prędzej czy później każdą z nas – spoglądasz w lustro i marszczysz zniesmaczona czoło, bo Twoje piersi są obwisłe i jak u starej panny, choć przecież masz niecałe 20 lat (a jeśli nawet więcej – nic nie szkodzi, po 40. piersi też mogą być piękne i jędrne!). Załamujesz ręce i zastanawiasz się, co takiego jest z Tobą nie tak – w końcu w telewizji widziałaś takie, a takie… skąd ta rozbieżność?

Przede wszystkim, moja droga, nie tyle z Tobą, ile z tym, co robisz ze swoim biustem, jest coś mocno nie tak. Już pominę to, że nie wykonujesz naprzemiennych ciepłych i zimnych pryszniców w okolicach piersi oraz fakt, że pewnie nie robisz pompek i nie rozbudowujesz mięśni klatki piersiowej, bo przecież „to zadanie dla mężczyzn, ten cały kaloryfer, itd.” – jednak głównym winowajcą złego wyglądu największego Twojego atutu urody jest… źle dobrany stanik.

Dobrze podtrzymywany biust to podstawa sukcesu

Najważniejszą funkcją stanika jest poprawne podtrzymywanie piersi, niezależnie od ich rozmiaru i kształtu. Jeśli biust nie jest dobrze podtrzymany – opada, a co gorsze, traci jędrność i przy okazji wygląd. Nie tego chce kobieta wymagająca, szczególnie ta, która wymaga więcej od siebie niż od innych.


>> Obejrzyj galerię bielizny i sprawdź jak wybrać <<


Co na to poradzić?

Kobieto! Twoje piersi wołają o poprawnie dobrany stanik!

Dobranie stanika to żadna filozofia. Przede wszystkim musimy się odpowiednio zmierzyć pod biustem (w obwodzie) i w biuście, używając do tego centymetra krawieckiego. Warto tu wspomnieć, że nie można ani zakładać luzu, jak robi część pań, ani też ściskać się tak, by centymetr wbijał się boleśnie w skórę, bo to zakłamuje rzeczywistość – stanik albo nie będzie podtrzymywał piersi wcale, albo będzie utrudniał oddychanie, spłaszczał je i ściskał, a zatem – deformował!

Kolejna sprawa to ramiączka, które nie mogą być ani za długie – będą opuszczać nam piersi – ani za krótkie – będą się wpijać w skórę. Po wyregulowaniu ramiączek, poprawnie dobrany stanik będzie trzymał piersi ładnie, nie powodując wypływania z miseczek (za mały rozmiar miseczki) ani luzu między miseczką a piersią (za duży rozmiar).

A na dodatkową poprawę ujędrnienia polecane są masaże i pompki – piersi to nie tylko tkanka tłuszczowa, ale też mięsień klatki piersiowej, który znajduje się pod warstwą kochanego ciałka, którego nigdy za wiele. Jeśli ten mięsień się powiększy – piersi automatycznie pójdą do góry i będą większe oraz pełniejsze. 20 pompek dziennie na początek powinno wystarczyć 🙂

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *