NAJLEPSZE KONCERTY W ARTE.TV!

NAJLEPSZE KONCERTY W ARTE.TV!

Lato to czas relaksu, dobrej muzyki i koncertów, także w ARTE.tv! Behemoth, Muse, Sting, Sepultura, The Offspring, Cigarettes After Sex, Suicidal Tendencies, Pete Doherty, Hania Rani i wiele innych występów najpopularniejszych artystów, które dali na najciekawszych festiwalach lub podczas prywatnych koncertów, jest teraz dostępnych bezpłatnie. Najlepsze koncerty metalowe, rockowe, popowe, punkowe i muzyki poważnej można obejrzeć i posłuchać za darmo na platformie streamingowej ARTE.tv pod linkiem https://www.arte.tv/pl/arte-concert/. Co więcej, trzy koncerty: Scorpions, Bullet For My Valentine oraz Bring Me The Horizon będzie można obejrzeć w weekend 25-26 czerwca na żywo!

Cigarettes After Sex wystąpią niebawem na tegorocznym Openerze, ale w ARTE.tv można zobaczyć ich na prywatnym koncercie w Paryżu. Ten i wiele innych wspaniałych występów jest dostępnych na platformie streamingowej ARTE.tv, która udostępnia za darmo najlepsze europejskie film, reportaże i koncerty. Znajdą się wśród nich najlepsi współcześni artyści: Muse, Sting, Sepultura, The Offspring, Suicidal Tendencies, Pete Doherty & Frédéric Lo, polska pianistka Hania Rani, która elektryzuje słuchaczy nawet kilkoma brzmieniami, a także słynny występ Behemotha w zniszczonym kościele i bez publiczności. Dodatkowo trzy koncerty będzie można zobaczyć na żywo! Występ Scorpions odbędzie się w sobotę 25 czerwca o godz. 17.45, a w niedzielę 26 czerwca Bullet For My Valentine o godz. 17.45 i Bring Me The Horizon o godz. 19.35. Wszystkie koncerty będą dostępne także po premierowej emisji.

NAJLEPSZE KONCERTY W ARTE.TV!
NAJLEPSZE KONCERTY W ARTE.TV!

KONCERTY W ARTE.TV NA ŻYWO:

SCORPIONS, Francja, 2022

Działający od prawie pół wieku zespół Scorpions nieustannie utrzymuje się na szczytach list przebojów, sprzedając ponad 100 milionów płyt. Nadal koncertuje na całym świecie, a ARTE.tv transmituje cały ich koncert na Hellfest 2022. 

Koncert odbędzie się w sobotę 25 czerwca o godz. 00.22: https://www.arte.tv/pl/videos/108949-000-A/scorpions/

BULLET FOR MY VALENTINE, Francja, 2022

W 2003 roku oficjalnie narodził się Bullet For My Valentine. Wcześniej walijski zespół nazywał się Jeff Killed John i wykonywał utwory Metalliki i Nirvany. Nowa nazwa, nowy świat: zespół Matta Tucka łączy punk i oldschoolowy metal. Na koncercie podczas festiwalu Hellfest, BFMV prezentuje swój album „Bullet for My Valentine”, który ukazał się w zeszłym roku.

Koncert odbędzie się w niedzielę 26 czerwca o godz. 17.45: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-057-A/bullet-for-my-valentine/

BRING ME THE HORIZON, Francja, 2022

Chłopaki z Bring Me The Horizon wydorośleli. Dojrzalsi i więksi niż kiedykolwiek, zachwycają Hellfest swoim metalcore’owym brzmieniem. 

Koncert odbędzie się w niedzielę 26 czerwca o godz. 19.35: https://www.arte.tv/pl/videos/108954-059-A/bring-me-the-horizon/ 

KONCERTY W ARTE.TV:

BEHEMOTH: “IN ABSENTIA DEI”, Polska, 2021

“Deus absens est” – „Bóg jest nieobecny”, podobnie jak publiczność. Dystans jest wyczuwalny. Podczas tego koncertu, zarejestrowanego w czasie kryzysu koronawirusa, muzycy Behemotha grają w zniszczonym kościele. 

Behemoth wiedział, jak zamienić koncert podczas lockdownu w wielkie widowisko. We wrześniu 2020 roku dali koncert na żywo w tajnym miejscu w Polsce. Publiczność była obecna, ale nie na miejscu, lecz w domu, na kanapie przed telewizorem.

Fani black metalu mogą ponownie przeżyć ten wybuchowy występ i w ten sposób zapełnić sobie czas oczekiwania na wydanie nowego albumu, który zapowiadany jest na 2022 rok. W programie koncertu znajdą się najbardziej znane utwory z historii zespołu, od jego początków po ostatni album wydany w 2018 roku, w tym te, które przyniosły zespołowi międzynarodową sławę: „Wolves of Siberia” czy „Pagan Vastelands”. Czterej członkowie polskiego zespołu uwielbiają bawić się motywami z horrorów i przekręcać chrześcijańskie symbole.

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108580-001-A/behemoth-in-absentia-dei/ 

CIGARETTES AFTER SEX, Francja, 2019

Na specjalnym prywatnym koncercie w Paryżu Greg Gonzales i jego zespół zaprezentują utwory z drugiego albumu „Cry” (2019). 

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/091885-000-A/cigarettes-after-sex/ 

MUSE, Czechy, 2019

Trio prowadzone przez Matthew Bellamy’ego to jedna z najbardziej wybuchowych i kreatywnych sił w muzyce rockowej ostatnich dwóch dekad. Nie ma nikogo innego, kto mógłby się równać z Muse. Zobaczcie ich zaangażowany występ na berlińskim Tempelhof Sounds Festival 2022. 

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/108548-022-A/muse/   

STING W PANTEONIE, Francja, 2021

Z okazji swojego 50-lecia francuska stacja radiowa FIP zaprosiła brytyjskiego artystę Stinga na prywatny koncert w Panteonie w Paryżu. Nigdy wcześniej muzyka pop nie zagrała w słynnej Hall of Fame.  

Koncert: https://www.arte.tv/pl/videos/105870-000-A/sting-w-panteonie/

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *