Nie wstydź się i wyjdź z inicjatywą do chłopaka
Miłość

Nie wstydź się i wyjdź z inicjatywą do chłopaka

Kto powiedział, że pierwsza randka nie może zostać zainicjowana przez płeć piękną? Obecnie coraz więcej kobiet ma odwagę do zaproszenia interesujących ich mężczyzn, co samo w sobie wzbudza w nich jeszcze większy zachwyt. Pewna siebie kobieta sprawia wrażenie jeszcze bardziej pociągającej, której nie sposób jest odmówić. Dostęp do wielu przystojnych mężczyzn mamy w Sieci, nie tylko na portalach randkowych, ale też w mediach społecznościowych. Czas najwyższy przełamać swoje opory i schować wstydliwość do kieszeni.

W poszukiwaniu tego jedynego

Jest wiele miejsc, gdzie można spotkać miłość swojego życia albo chociaż tymczasowego partnera. Nie trzeba wcale co tydzień wybierać się na zakrapianą alkoholem imprezę i szaleć do białego rana. Ciekawych mężczyzn nie brakuje i można wręcz powiedzieć, że są wszędzie. Zamiast szukać wytężonym wzrokiem potencjalnego partnera w takich oczywistych miejscach jak supermarket, sklep spożywczy, apteka, dworzec kolejowy/autobusowy, autobus, tramwaj, pociąg czy nawet kościół, lepiej jest wybrać się w inne rejony. W takich miejscach zwykle ludzie są jednak zajęci załatwianiem swoich spraw. Prym wiodą przyjęcia (zwłaszcza domówki), ale niekoniecznie dyskoteki, gdzie jest głośno i tłoczno. Świetnym miejscem na poznanie mężczyzny jest restauracja czy kawiarnia.

Jeśli ktoś wpadnie nam w oko, można przysiąść do niego, nie czekając, aż sam się może zdecyduje na taki krok. Nie można jednak być ciągle otoczonym wianuszkiem przyjaciółek, co odstraszy potencjalnego kandydata.

Kolejnym miejscem, gdzie jest wielu mężczyzn, jest sklep budowlany. Pretekstu do rozpoczęcia rozmowy tam z pewnością nie brakuje. Faceta można spotkać na stadionie, warto wobec tego wybrać się na jakiś mecz i pokazać z jak najlepszej strony. W barze podczas weekendu mężczyźni chętnie spędzają wolny czas. Można wziąć ze sobą jedna czy dwie koleżanki i ruszyć do boju. Wspaniałą opcją będzie odwiedzenie siłowni czy klubu fitness.

Godnymi polecenia miejscami są też sklepy z odzieżą męską, plaża czy park. Randka w Sieci także może okazać się strzałem w dziesiątkę. Na portalach społecznościowych i tych stricte randkowych można bliżej poznać drugą osobę bez wychodzenia z domu, po czym zdecydować się na zaproszenie jej na randkę w realu.

Jak poderwać chłopaka, który Ci się podoba?

Mężczyźni lubią kobiety, które im imponują, na które mogą liczyć. Wspólne pasje i zainteresowania, chęć poznania chłopaka, odpowiednia mowa ciała, bycie sobą, nienaganny wygląd, zachowywanie się adekwatnie do sytuacji, uśmiech na twarzy, brak nachalności, pewność siebie, spontaniczność, otwartość – wszystko to zachęca do poznania drugiej osoby i sprawia, że przyjemnie spędza się z nią czas.

Nie wstydź się i wyjdź z inicjatywą do chłopaka

Materiał stworzony we współpracy z partnerem.

One Comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.