Prezenty podarowane sercem - Walentynki

Prezenty podarowane sercem – Walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Do 14 lutego, kiedy przypada dzień wszystkich zakochanych, zostało zaledwie kilkanaście dni.

Jeżeli nadal nie macie prezentu, którym mogłybyście obdarować swojego ukochanego mężczyznę warto wcześniej zastanowić się nad tym, co sprawiłoby mu największą radość.

Propozycje prezentów na Walentynki

Gustowna biżuteria

Mogłoby się wydawać, że biżuteria nadaje się na prezent wyłącznie dla kobiet. Nic bardziej mylnego. Mężczyzna z pewnością będzie zadowolony jeśli podarujecie mu gustowny zegarek, który będzie odliczał czas do Waszego kolejnego spotkania.

Sprawdź więcej propozycji

Pocztowa walentynka

Niewiele osób pamięta jeszcze modę na wysyłanie kartek w Dzień Świętego Walentego. Na początku lat 2000 zwłaszcza w szkołach kultywowało się tradycję wysyłania kartek tej osobie, która nam się najbardziej podoba. Oczywiście największą atrakcją takiejże Walentynki było to, że była ona anonimowa.

Chłopcy rywalizowali wówczas o to, który z nich zdobył takich kartek najwięcej. Był to bowiem niepodważalny dowód na to kto w klasie jest największym łamaczem dziewczęcych serc.

A może fajnym pomysłem na urozmaicenie tego dnia byłoby przypomnieć partnerowi o tym zapomnianym dawno zwyczaju. Oczywiście drogie panie należy pamiętać o tym, aby pod żadnym pozorem nie podpisywać takiej kartki. Ciekawe czy długo zajmie mu domyślenie się kto jest jej nadawcą.

Więcej ciekawych propozycji

Poduszka w walentynkowych wzorach

Po ciężkim i stresującym dniu w pracy każdemu mężczyźnie należy się zasłużony odpoczynek. Z pewnością wygodniej byłoby mu oglądając telewizję, czy czytając książkę położyć głowę na mięciutkiej poduszeczce od wybranki swojego serca. Obecnie sklepy prześcigają się w wymyślaniu coraz to ciekawszych i śmieszniejszych wzorów. Dlatego też żadna z pań nie powinna mieć problemu z wyborem tej, która przypadłaby do gustu jej mężczyźnie.

Sprawdź wzory poduszek

 


Bielizna w walentynkowych wzorach

Męskie bokserki wcale nie muszą być nudne. Ciekawym prezentem z okazji walentynek dla chłopaka mogą być bokserki w ciekawych i śmiesznych walentynkowych wzorach. Do tego można również dokupić komplet skarpetek w serduszka lub inny równie ciekawy deseń związany z miłością. Wiecznego śpiocha można wyposażyć w wygodną piżamę, która pozwoli mu dobrze wypocząć i zregenerować siły, po to aby mieć ich więcej na spędzanie czasu z ukochaną.

Wybierz walentynką bieliznę

Serce na dłoni

Serce to symbol, który wszystkim kojarzy się z miłością i świętem zakochanych. Dlatego też często używane jest na różnego rodzaju bibelotach i niewielkich dekoracjach, które można wykorzystać w swoim domu. I chociaż takie sprawy bardziej kręcą kobiety, to również mężczyźni będą zachwyceni jeśli otrzymają ręcznie wykonany produkt np. serce z waszymi imionami lub pudełko, z którego dowiedzą się 100 rzeczy, za które ich najbardziej kochacie.

Ciekawe pomysły walentynkowe

Całą masę propozycji na prezenty walentynkowe można znaleźć również TUTAJ.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *