Regały dąb – sosnoma

Regały dąb – sonoma

Remont Twojego m2 to nie jest prosta sprawa. Prócz wybór odpowiednich gładzi, płytek, farb, kolorów, w końcu połączenie mebli i spójnych stylów. Wydaje się być to proste zadanie, lecz gdy Twój partner kieruje się nowoczesnym spojrzeniem na świat a Ty jednak dobrze się czujesz w tematyce retro wydaje się nie możliwe – nic bardziej mylnego.

Do podkreślenie wszelkich indywidualności w aranżacji mieszkania świetnie nadają się regały w kolorze dąb – sonoma.

Meble w tej tonacji nie tylko są delikatne, subtelne, piękne a przede wszystkim  tworzą spójność z innymi meblami.

Edinos.pl – regały dąb – sonoma

W sklepie internetowym Edinos.pl znajdziemy szeroką gamę mebli wykonane właśnie z dębu – sonoma na przykład tutaj https://www.edinos.pl/regaly-dab-sonoma. Skomponować możemy praktycznie każdy element. Regał o nieregularnych półkach na książki oscyluje w cenach 498 zł a pojemna szafa to tylko 299 zł a Twoje wnętrze nabierze głębi, ekstrawagancji i indywidualności. Ponadto w sklepie internetowym mamy gwarancję, że gdy cokolwiek się stanie z zamówionym przez Ciebie elementem masz 10 lat gwarancji.

Klient ma pewność, że traktowany jest należycie i nie zostanie z danym problemem sam. To bardzo ważne gdyż inwestując swoje oszczędności chcemy mieć pewność, że dany mebel jest wytrzymały i wykonany z wysokiej jakości produktów.

Regały dąb – sonowa są praktyczne a przede wszystkim łatwe w montażu. Do każdego elementu dokładana jest instrukcja obsługi, która jest opisana w bardzo przystępny sposób. Ponadto klient zamawiając regał dąb – sonoma w sklepie internetowym Edinos.pl mają gwarancję zwrotu produktu aż 100 dni. Nie muszą podawać powodu, wystarczy odesłać produkt a zwrot pieniędzy pojawi się na waszym koncie bankowym w ciągu 14 dni.

Ogromną zaletą korzystania z zakupów w sklepie internetowym jest to, że nie musimy wychodzić z domu. Mamy możliwość doboru koloru oraz szerokiej gamy regałów w różnych długościach. Jedynie wymagana jest od nas wizja naszego wystroju. Każdy znajdzie cos dla siebie poprzez ciekawe wzornictwo a przede wszystkim łatwe w użytkowaniu.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *