Zabiegi kosmetyczne MO’s Beauty
Uroda

Zabiegi kosmetyczne MO’s Beauty

Zima to nie jest dobra pora roku dla naszej skóry. Zimne temperatury, ogrzewane pomieszczenia to tylko nie liczne czynniki, które powodują, że nasza kondycja skóry diametralnie się pogarsza. Zabiegi kosmetyczne są jak najbardziej wskazane.

Wiosna to idealny czas na jej odbudowę.

Jakie zabiegi kosmetyczne można wykonać w MO’s Beauty?

  1. DERMAPEN – jest to zabieg mikronakłuwania skóry, który wbrew pozorom jest mało inwazyjny, której celem jest stymulacja skóry do samoregeneneracji. Mikrourazy, które powstają na skutek zabiegu zamiast się zabliźniać rozpoczyna odbudowę i regenerację. Zabieg ten przeznaczony jest dla osób borykających się z bliznami po trądziku, rozstępami, potrzebujących odmłodzenia skóry twarzy. Cena takiego zabiegu oscyluje od 500 zł w górę w zależności od obszaru,
  2. Toksyna botulinowa – to nic innego jak botoks, którego zadaniem jest zminimalizowanie oznak starzenia, usunie zmarszczki czy bruzdy na czole. Efekty botoksu utrzymują się nawet do 8 miesięcy po upływnie działania substancji, ponadto po wykonaniu zabiegu można śmiało wrócić do swoich obowiązków. Toksyna botulinowa stosowana jest również w leczeniu potliwości. Zabiegi z botoksu oscylują od 400 zł do 1400 zł w zależności od miejsca obstrzykiwania.
  3. Kwas hialuronowy – stosuje się go w celu wypełnienia zmarszczek, podnoszeniu owalu twarzy, rewitalizacji skóry czy tez modelowaniu i powiększaniu ust. Ceny kwasów są różne w zależności, która część naszego ciała chcemy podreperować ale oscylują one od 500 zł aż do 2500 zł.
  4. Makijaż permanentny – to nic innego, jak tatuaż brwi. Efekt jest zdumiewający gdyż nie musisz co 2-3 tygodnie udawać się do kosmetyczki celem uzupełnienia henny. Wiadomo raz na rok powinno uzupełniać się pigment lecz warto. Podobnie możemy wykonać sobie kreski na oczach. Możesz wybrać czy maja one być na górze i na dole czy tylko na górze. W końcu skończysz męczarnie z eyeliner.

 

Wszystkie zabiegi możesz wykonać w salonie kosmetycznym MO’s Beauty mieszczącym się na ulicy al. Jana Pawła II 66 w Warszawie. Kontaktować się możesz telefonicznie lub poprzez e-mail.

Tak, jak dbasz o dietę tak też zadbaj o swoją skórę, wygodę i samopoczucie.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za reklamowy produkt i nie pośredniczy w sprzedaży produktu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.