3 najlepsze seriale komediowe wszechczasów

3 najlepsze seriale komediowe wszechczasów

Seriale komediowe to jeden z najlepszych sposobów na spędzanie wieczorów i nie tylko.

Komedie są dobre na wszystko. No dobra, prawie wszystko. A seriale, podczas których możemy śledzić zabawne perypetie lubianych przez nas bohaterów to gwarancja znakomicie spędzonego, oraz wesołego wieczoru. W samotności lub z rodziną, czy przyjaciółmi.

Oto 3 najlepsze seriale komediowe wszechczasów:

 „Współczesna rodzina”

Serial opowiada o trzech rodzinach, które są ze sobą spokrewnione. Rozwiązują one swoje problemy w oryginalny i komiczny sposób. Produkcje można obejrzeć w serwisie Netflix. W rolach głównych występują Ed O’Neil znany z innego serialu „Świat według Bundych” oraz Sofia Vergara.

„Przyjaciele”

Serial uważany za jeden z najlepszych produkcji w historii. Można go już śmiało nazwać kultowym. Zdobył wielkie grono fanów, gdy kolejne sezony były emitowane w telewizji, a teraz zdobywa nowe pokolenia fanów. Ten serial można śmiało określić nieśmiertelnym. Opowiada on o życiu szóstki przyjaciół mieszkających na Manhattanie. Każdy z głównych bohaterów zmaga się z własnymi problemami, ale twórcy produkcji zgrabnie połączyli to wszystko w jedną całość.

„Biuro”

Opowiada on o codziennym życiu pracowników, którzy zajmują się sprzedażą artykułów papierowych. W roli głównej występuje Steve Carell, grając ekscentrycznego, ale niebywale zabawnego kierownika.  „Biuro” doskonale ukazuje wady pracy w biurze, ale robi to w tak zabawny sposób, że tego serialu nie da się tak łatwo zapomnieć.

Wszystkie wyżej wymienione seriale są doskonałym pomysłem na spędzenie wesołego wieczoru, a może nawet całego weekendu. Jedno jest jednak pewne. To będzie niezapomniany czas, pełen śmiechu przez łzy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *