Erotyczne miejsce na randkę

3 sposoby na nudę w łóżku

Kiedy w sypialni wieje nudą i za każdym razem, kiedy ma do czegoś dojść, czujesz raczej znużenie, niż ekscytację – pora działać. Rozwiązanie jest tylko jedno. Wymień partnera albo partnerkę na nowy… Lepszy model. Co to znaczy? Czy namawiamy do rozwodów, rozstań i zdradzania na boku? Nie do końca…

Odgrywanie ról

To naturalne, że po pewnym czasie bycia razem, można popaść w rutynę. Sypiając ciągle z jedną osobą, znając dokładnie jej ciało i charakter, gubi się dawne poczucie odkrywania jakiejś tajemnicy. Pojawia się nuda w łóżku. Tutaj z ratunkiem mogą przyjść fantazje seksualne. Warto raz na jakiś czas porzucić schematy i skusić się na szczerą rozmowę.

Jeśli widziałeś ostatnio przepiękną sekretarkę i zacząłeś się zastanawiać… To nie powód do wstydu. Tym bardziej, że jest zupełnie prawdopodobne, że Twoja partnerka również doświadczyła czegoś podobnego. Porozmawiajcie o tym i zastanówcie się czy zabawa w odgrywanie ról nie wyszłaby wam na dobre. Taki domowy teatr może przynieść zupełnie nowe bodźce i inspiracje.

Lepsze randki

W tym momencie wiele osób mogłoby wzruszyć ramionami. Przecież randka to nie seks. Ale czy na pewno?

Kiedy partnerzy mieszkają razem, życie staje się bardziej monotonne. Nie trzeba iść do kina, do restauracji, nie trzeba kupować kwiatów ani w ogóle nic, bo łóżko jest blisko, no i w zasadzie czy macie na to ochotę, czy nie, i tak będziecie tam spać. Więc niejako przy okazji, od biedy, można coś zainicjować.

To najgorsze podejście, jakie można mieć. W młodych związkach, randka jest bardzo ważnym elementem życia seksualnego. To motyw zdobywania, starania się o siebie, flirtowania. Sytuacja, w której kobieta ubiera najpiękniejszą sukienkę, a mężczyzna jest bardziej troskliwy i szarmancki, niż kiedykolwiek. Wszystko, co dzieje się dalej, jest jedynie nagrodą i kontynuacją…

Sprawdź nasze kolejne sposoby…

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *