Buty Jenny Fairy - nowa jesienno-zimowa kolekcja

Buty Jenny Fairy – nowa jesienno-zimowa kolekcja

Początek jesieni jest tą porą roku, w której każdy myśli o stosownym ubraniu na chłodniejsze i wilgotne dni. Najczęściej kupowane są w tym czasie buty.

Sklepy zapełniają więc swoje półki, a potencjalni klienci szukają odpowiednich wyrobów.

Jakie buty na jesienno-zimowy czas

Buty jesienno-zimowe muszą być ciepłe i mieć grubszą podeszwę zapobiegającą przemoczeniu stóp. Musi ona też maksymalnie zabezpieczać przed poślizgiem, a więc być odpowiednio żłobiona. Musi też być należycie elastyczna, ułatwiająca chodzenie.

Ważnym warunkiem odpowiednich butów jest też właściwa wentylacja, która zapobiegnie grzybicy i zapewni ochronę przed przeziębieniem.

Buty dla wymagających

Buty odpowiednie dla wszystkich świadomych jakości wyrobu i wymagających dobrego produktu zaprezentowała marka CCC – Jenny Fairy. Jest to obuwie o nowoczesnych wzorach uwzględniających światowe trendy, a równocześnie proste i wygodne.

Nowa kolekcja zawiera m.in. świetne botki i trzewiki, ze skóry ekologicznej uzupełnionej często materiałem tekstylnym odpowiednio impregnowanym, lekkie, praktyczne, bo łatwe w utrzymaniu czystości, o dużej rozpiętości rozmiarów 36-40. Z pewnością zwrócą na nie uwagę klienci wszystkich grup wiekowych. Będą nimi zachwycone szczególnie matki kupujące buty dla swych pociech, jak i seniorzy.

Przykładem mogą być trzewiki w stylu „casualny/codzienny” ze skóry ekologicznej, 18 cm wysokości, bardzo lekkie bo ważące jedynie 366 gram.

Dla tych lubiących zdobienia przygotowano botki z łańcuchami i klamrami i dekoracyjnymi szwami. Przykładem jest efektowna para botków na 5 cm obcasie z metalowymi ozdobami w kolorze złota.

Ważną zaletą kolekcji Jenny Fairy są przystępne ceny. Zakup wysokiej jakości modnego obuwia nie wydrenuje klientowi nadmiernie kieszeni. Każdy zainteresowany powinien zajrzeć na stronę internetową informującą o kolekcji https://ccc.eu/pl/lp-jenny-fairy-new-collection.

Buty Jenny Fairy - nowa jesienno-zimowa kolekcja
Buty Jenny Fairy – nowa jesienno-zimowa kolekcja

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *