freestocks m7zKB91brGo unsplash 2
Lifestyle,  Miłość

Ciemne strony randek cz.1 – ghosting

Życie singla nie jest łatwe. Dlatego prezentujemy Ci serię przedstawiającą ciemne strony randek we współczesnym świecie. Ghosting to zmora internetowych znajomości. Czym jest? I jak sobie poradzić, gdy potencjalny partner znika bez słowa?

Ciemne strony randek – czym jest ghosting?

Przesuwasz palcem w prawo, przesuwasz w lewo… Po drugiej stronie internetowego łącza ktoś robi to samo. W końcu trafiacie na siebie. Wymieniacie kilka wiadomości. Prawdopodobnie miło się rozmawia, bo decydujecie się spotkać. Randka przebiega w miłej atmosferze. Rozmawiacie, śmiejecie się. Na koniec decydujecie się spotkać ponownie. Tylko telefon milczy, a Ty zauważasz, że Wasza para została usunięta z randkowej aplikacji. Co się stało?

Nic nadzwyczajnego. Trafiłaś na mężczyznę ducha, dzięki któremu zastanawiasz się teraz „co ze mną jest nie tak?”. Przestań. Wszystko z Tobą w porządku. To dzieje się na całym świecie. Prawdopodobnie działo się również przed erą internetu, natomiast współcześnie doświadczamy tego o wiele mocniej. Pojawiają się i znikają nie tylko mężczyźni. Kobiety robią to samo. Nie jest to ani grzeczne, ani uprzejme i bez wątpienia świadczy o braku dojrzałości tego, który ulotnił się jak dym z ogniska.

Facet milczy… i co dalej?

Ghosting zostawia nas z poczuciem bezsilności, niesprawiedliwości i niewątpliwie wpływa na samoocenę. Ale zastanów się, czy chciałabyś się spotykać z kimś, kto nie umie wprost powiedzieć, że nie jest zainteresowany kolejną randką? Czy to Twój wymarzony partner? Czy mogłabyś na nim polegać i mu zaufać? To, co się stało, świadczy przede wszystkim o nim. Głowa do góry! Istnieją ciekawsi faceci!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments