Randka - Bądź rozsądna a nie tylko ufaj

Randka – Bądź rozsądna a nie tylko ufaj

Randka z jakimkolwiek nie jest scenariuszem zawsze pozostawia w sobie odrobinę niedopowiedzenia. Związane jest to również z charakterem takiego spotkania. No bo przecież ma nas trzymać w napięciu prawda?

Oczywiście. Jednak zawsze należy być czujną. Dlatego jeśli spotykasz się z mężczyzną po raz pierwszy, zrób to w miejscu, które jest miejscem publicznym.

Najlepsze miejsca na randkę z nowopoznanym mężczyzną

Kolacja w restauracji. Dobry film na big screen – extra. Bezludna wyspa o środku nocy gdzie Tobie w głowie romantyczne świece a on myśli potargane i przeminęło z wiatrem – nie extra. Z pewnością to dość oczywiste jednak warte napomknięcia.

Randka - Bądź rozsądna a nie tylko ufaj

Z osobą, której nie znasz i która jakby nie patrzeć jest dla Ciebie obca zawsze umawiaj się w miejscach, w których ewentualnie gdyby coś złego miało Ci się przytrafić, nie będziesz sama.

Nie twierdząc, że na pewno taki musiałby być scenariusz. Po prostu warto jeśli będziesz świadoma i zadecydujesz, że chcesz wybierać rozsądnie.

Poza tym bezpieczeństwo to priorytetowy miernik. At the end of the day chcesz, aby czas był udany a Ty pozostaniesz w jednym kawałku.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *