Co nowego do czytania w wakacje? Polecamy debiut Jacka Jaworskiego pt. Kara za grzechy!

Co nowego do czytania w wakacje? Polecamy debiut Jacka Jaworskiego pt. Kara za grzechy!

Kara za grzechy to wielowątkowa powieść, w której efektownie poprowadzona akcja z każdą przeczytaną stroną przyspiesza niczym tajfun. Osią powieści jest życie Igora Herta – głównego bohatera, który raz za razem staje przed wyzwaniami wchodzenia w skomplikowane relacje z ludźmi (często typami spod ciemnej gwiazdy), poznawać smaki namiętności (której tu bardzo dużo) i wreszcie podejmować trudne decyzje, popełniając przy tym błędy nie do uniknięcia (czyżby?) i w końcu mierząc się z karą za grzechy… Ale właśnie… za jakie grzechy Igor odpowie i czy ta historia będzie miała ciąg dalszy?

Fenomenalny warsztat pisarski, bogata wyobraźnia autora, doskonałe wyczucie w przelaniu na papier zarówno opisów ludzi, miejsc, jak i dynamicznych pełnych sensacyjnego napięcia scen! Intrygi, tajemnice, gorący seks, układy sięgające samej góry i brudne interesy mafijnego półświatka – właśnie taka jest Kara za grzechy i taka jest dobra książka na wakacje!

W opinii czytelników, którzy poznali już historię Igora, książka to seksowny kryminał, który wciąga od pierwszych stron i nie zawodzi aż do ostatnich. Czyta się szybko i z wypiekami na twarzy, bo pełno
w niej dynamicznych scen i zwrotów akcji, a do tego powieść wręcz kipi od seksu, co jest dość rzadkie w męskiej literaturze. Seks opisywany jest tu naturalnie, ani wulgarnie ani infantylnie – tak, jak znamy go z życia.

Zapraszamy do oderwania się od codzienności i oddania przyjemności obcowania z zaskakująco szczerą i mocną twórczością Jaworskiego! Zapraszamy do lektury!

Więcej na stronie: www.karazagrzechy.pl

Jacek Jaworski jest rodowitym gdańszczaninem, spełnionym mężem Ani znanej jako blogerka #Mumme i szczęśliwym ojcem trzech synów. Z wykształcenia mgr inż. budowy okrętów, absolwent podyplomowych studiów ekonomicznych na Politechnice Gdańskiej oraz Master of Business Administration. Lubi dobre wino, podróże, a także jest pasjonatem kuchni. Z zawodu inżynier budowy okrętów i manager. Z zamiłowania również pisarz, bo na Karze za grzechy na pewno się skończy!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *