Skróty na Tinderze

Skróty na Tinderze

Tinder to cieszący się dużą popularnością portal randkowy. Polega na wzajemnym przeglądaniu zdjęć użytkowników i przesuwaniu palcem w lewo, jeśli się nam nie podobają, a w prawo, jeśli ich wygląd i opis zachęcił nas do kontaktu z nimi. Wokół Tindera urosło wiele legend — jedni uważają, że trudno tam znaleźć inną relację niż na jedną noc, inni znów cenią sobie fakt, że można niezobowiązująco przeglądać profile innych osób.

Ile ludzi, tyle opinii o tej aplikacji. Tinder przeznaczony jest dla osób dorosłych, czyli, aby założyć tam konto trzeba mieć skończone 18 lat.

Skróty na Tinderze — poznaj je i załóż konto

Od czego zacząc przygodę na tej apce randkowej? Od założenia konta i poznania, co znaczą często pojawiające się w opisach użytkowników Tinder skróty. Pierwszy z nich to „ons„, który oznacza „one night standing” czyli relację, która ma trwać jedną noc.

Użytkownicy tej aplikacji stosunkowo często szukają przygodnego seksu, przygody czy odskoczni od codzienności. Dla nich może okazać się też obiecujący długofalowy układ bez zobowiązań oznaczany skrótem „fwb” – „friends with benefits„. Oznacza on przyjaźń połączoną z seksem, bez związku i zaangażowania. Umieszczenie na swoim profilu tego typu skrótów pozwala szybko poinformować innych użytkowników o tym, czego szukamy. Możliwe jest także wejście w relację „nsa” czyli „no strings attached”, czyli nieskrępowaną — tak zwany otwarty związek.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *