alexandra tran vfLzpWbuweE unsplash scaled 1
Uroda

Dla kogo przeznaczone są kosmetyki z serii Sensibio?

Skóra wrażliwa charakteryzuje się tym, że wymaga z naszej strony odpowiedniego działania. Niestety samo aplikowanie kremu nie wystarcza.

Krem musi być dostosowany do typu cery i musi być nakierunkowany na to, aby pomagał. Nie szkodził.

Twoja skóra ulega nadmiernemu przesuszeniu?

Czujesz dyskomfort oraz pogłębiające się z czasem nieprzyjemne uczucie gorąca. Dlatego też w myśl narastających potrzeb osób, które cierpią na nadwrażliwość skóry powstała seria kosmetyków Sensibio.

park street 0 McYfdyEDA unsplash scaled

Seria jest rozwiązaniem dla Ciebie, jeśli próbowałaś już wielu kosmetyków do cery wrażliwej  i większość niestety nie zdawała egzaminu.

Biorąc pod uwagę wieloletnie badania konsumenckie możesz mieć pewność, że inwestujesz pieniądze w dobre kosmetyki o właściwościach dobranych do walki z różnymi przyczynami i poziomami wrażliwości skóry.

Płyn micelarny Bioderma Sensibio okazuje się być jednym z płynów numer 1 na rynku dermokosmetyków. Jest doceniany przez tysiące kobiet i stał się jednym z kosmetyków najchętniej kupowanym w tym gatunku.

Warto pamiętać, że produkty z serii Sensibio mogą być stosowane do pielęgnacji skóry naczynkowej jak również przy łojotokowym zapaleniu skóry. 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments