Czy można poznać normalnego faceta przez internet?

Czy można poznać normalnego faceta przez internet?

W czasach kiedy funkcjonalność internetu osiąga już apogeum nie jest już dla nas zdziwieniem, że poznajemy facetów właśnie przez internet.

Czy normalnym jest dobierać się w pary przez internet?

Myśląc o tym, że bazujemy na mediach społecznościowych to najprędzej normalne. I nie chodzi tu o polemikę czy tak czy nie. Bowiem jest to zjawisko, które po prostu się dzieje.

A skoro dwoimy się troimy aby działać coraz częściej przez internet czemu nie skierowalibyśmy się do poszukiwań par właśnie w ten sposób?

Potrzeba realnego świata

Nikt tak zupełnie normalny z własnej nieprzymuszonej decyzji nie szukałby miłości przez Tindera. Oczami długodystansowca Tinderowego rzecz ujmując.

Dopóki bytowanie na portalu ogranicza się tylko do scrollingu to uważają, że wszystko jest z nimi okay.

Czy można poznać normalnego faceta przez internet?

Ale jeśli tylko ktoś ich faktycznie zainteresuje pojawiają się pytania typu: „A czy on jest normalny”, „Czy nie jest starym prykiem z żoną i gromadką dzieci na dokładkę?”.

Bądź pytania z serii: „Czy mu się w ogóle spodobam”, „Czy on mi się spodoba”? „ Czy będziemy mieli wspólne tematy do rozmów?”

Jak się okazuje potrzeba realnego świata jest silna. A ten internetowy może wiązać się bardziej z imaginacją i może mieć bardzo niewiele wspólnego z rzeczywistością. 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *