sergey semin N tHHiiV7E unsplash scaled 1
Uroda

Dlaczego warto używać wodę różaną?

Tonizowanie twarzy za pomocą wody różanej staje się coraz bardziej popularne. Dlaczego? Ten naturalny kosmetyk jest bardzo skuteczny w łagodzeniu podrażnień.

Dlaczego warto stosować wodę różaną?

Woda różana nadaje się do pielęgnacji skóry bardzo wrażliwej oraz takiej, która jest skłonna do pojawiania się pierwszych zmarszczek.  Dlatego też, jeśli Twoja skóra często jest zaczerwieniona, czujesz, że jest zbyt mocno napięta, skorzystaj z tego aby pielęgnować ją wodą różaną.

timothy dykes T84FH0VTMCk unsplash scaled

Niektóre kosmetyki mogą niestety uwrażliwiać dodatkowo skórę twarzy. Chcesz sobie pomóc, jednak po czasie pojawia się reakcja alergiczna. W przypadku wody różanej masz pewność, że korzystasz z dobrodziejstw natury.

Jest to bowiem specyfik daleki od jakichkolwiek składników, które mogą przyczyniać się do powstawania dodatkowych podrażnień i uczuleń. Wręcz przeciwnie. Woda różana złagodzi je i sprawi, że skóra będzie wyglądała młodziej oraz bardzo świeżo i promiennie.

Zalety wody różanej doceniali nawet starożytni Rzymianie. Stosowali ją na wiele schorzeń. Znała ją również sama Kleopatra, która wykorzystywała ją do kąpieli pielęgnacyjnych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.